[ §03 ] Director / Alba

Orş. Baia de Arieş

116 companii înregistrate în Orş. Baia de Arieş, județul Alba.

[§03.01]

Industrii

9133—Alte activități asociative n.c.a.138621—Activități de asistență medicală generală120150—Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)119499—Activități ale altor organizații n.c.a.94941—Transporturi rutiere de mărfuri84100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale74711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun77112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea61071—Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie64120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale60141—Creșterea bovinelor de lapte54521—Construcții de clădiri și lucrări de geniu32370—Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei35611—Restaurante34321—Lucrări de instalații electrice30146—Creșterea porcinelor39531—Repararea și întreținerea autovehiculelor35630—Baruri și alte activități de servire a băuturilor37711—Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare36210—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)2
[§03.02]

Companii

DenumireCUI
POPEIU MINODORA DANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ31881385
DECEMBRIE CONSTRUCT S.R.L.23797837
TRIF LAURIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ45953791
CRĂCIUN IOAN CRISTIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ31858587
PANDOR ILEANA - NICOLETA PERSOANA FIZICA AUTORIZATA25904026
ORAŞ BAIA DE ARIEŞ4561898
OCOLUL SILVIC BAIA DE ARIES4612525
CASA DE AJUTOR RECIPROC A SALARIATILOR E.M.4905568
SINDICATUL LIBER MINAUR4934628
LICEUL "DR. LAZĂR CHIRILĂ" BAIA DE ARIEŞ4934636
PAROHIA ORTODOXA ROMANA BAIA DE ARIES5103880
PAROHIA ORTODOXA ROMANA SARTAS5103899
SINDICATUL INDEPENDENT UZINA DE PREPARARE5980649
ASOCIATIA SPORTIVA MINERUL6189341
SINDICATUL SANITAR CADRE MEDII6994154
SINDICATUL LIBER SCHIMBAREA LA FATA7847968
MANASTIREA MARTIRII NEAMULUI8104074
PAROHIA ORTODOXA ROMANA MUNCEL9741318
BISERICA APOSTOLICA PENTICOSTALA BAIA DE ARIES9877094
PAROHIA ORTODOXA BAIA DE ARIES11133835
SINDICATUL MINIER SFINTA VARVARA BAIA DE ARIES11643974
PAROHIA BISERICII ROMANE UNITE CU ROMA GRECO CATOLICA BAIA DE ARIES11643990
SUCURSALA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE ALBA PUNCT DE LUCRU BAIA DE ARIES14061105
SINDICATUL S.M. BAIA DE ARIES 200014117206
COMPANIA NAŢIONALĂ POŞTA ROMÂNĂ SA - PUNCT DE LUCRU BAIA DE ARIEŞ14211520
SINDICATUL INVATAMINT ZONA BAIA DE ARIES14309341
CENTRUL CRESTIN SMIRNA FILIALA BISERICA LUI DUMNEZEU APOSTOLICA EMANUEL14771552
CONFEDERATIA SINDICALA NATIONALA MERIDIAN15453913
ASOCIATIA ECO BORENI ALBA15613909
COMPOSESORATUL SILVIC BAIA DE ARIES15665444

Caută cu filtre avansate: firme din Orş. Baia de Arieş →