[ §03 ] Director / Județ

Alba

41.258 companii înregistrate în județul Alba.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

0150—Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)2.5194941—Transporturi rutiere de mărfuri1.1784711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun9620141—Creșterea bovinelor de lapte8659499—Activități ale altor organizații n.c.a.8044120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale7966622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări7534100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale7029133—Alte activități asociative n.c.a.6697112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea6415520—Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată5029621—Activități de coafură și frizerie4964933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă4666920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal4429622—Activități de tratament și înfrumusețare4354712—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare4139531—Repararea și întreținerea autovehiculelor4128622—Activități de asistență medicală specializată3845630—Baruri și alte activități de servire a băuturilor3558690—Alte activități referitoare la sănătatea umană355
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
CULTUL CREŞTIN PENTICOSTAL - BISERICA LUI DUMNEZEU APOSTOLICĂ - BISERICA PENTICOSTALĂ NR.1 "SALEM"5714965
VLAIC ELENA5715049
GAI MIRCEA RADU - ASF R&R5715138
MARICA MARIA5738921
TOMA IOAN5777394
MARGINEAN IOAN5777432
DIRECTIA SANITAR - VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR5823920
GOGUTA VASILE COSMIN5851334
GHEORGHE ADRIANA5851466
PAROHIA ORTODOXA PLATOUL ROMANILOR5911932
PAROHIA ORTODOXA ALBA IULIA MAIERI I5911940
FASZTO MARGARETA EDITA5922613
ASOCIATIA DE PROPRIETARI NR.425928136
SINDICATUL ELECTROCONSTRUCTIA ELCO5928144
SOIT FRANCISC IOAN - ASF ARTENIS5938342
GRUIAN BENIAMIN5951864
ASOCIATIA DE PROPRIETARI NR.35958587
GRUIAN IOSIF5964414
TULEA EUGEN TEODOR5964430
BOGDAN IOAN5980835
ASOCIATIA DE PROPRIETARI NR.12 ALBA IULIA5980894
ROSCA ANUTA6047916
ITU GHEORGHE6072723
ASOCIATIA CASA DE AJUTOR RECIPROC APA ALBA6072790
CABINETE MEDICALE ASOCIATE DR. RĂU MIRCEA, DR. RĂU MARCELA6111253
PINCA MARIA GHEORGHINA6111261
SURCA ADRIANA GABRIELA6136118
REGNEAN ADRIAN GRIGORE6136126
ALDEA MIHAIL6177371
RUSAN NICOLAE6177380