[ §03 ] Director / Municipiul Bucureşti

Sector 4 Mun. Bucureşti

14.368 companii înregistrate în Sector 4 Mun. Bucureşti, județul Municipiul Bucureşti.

[§03.01]

Industrii

4933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă1.2327511—Servicii de administrație generală9888622—Activități de asistență medicală specializată9206210—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)8384791—Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat8257311—Activități ale agențiilor de publicitate8056910—Activități juridice7717020—Activități de consultanță în afaceri și management7536920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal7148559—Alte forme de învățământ n.c.a.7107112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea6854711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun6614100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale6537411—Activități de design industrial și vestimentar6494712—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare5636622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări5588623—Activități de asistență stomatologică5494941—Transporturi rutiere de mărfuri5117022—Activități de consultanță pentru afaceri și management5056820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate478
[§03.02]

Companii

DenumireCUI
DODO PIZZA LUJERULUI SRL- PUNCT DE LUCRU39710534
PARTIDUL ECOLOGIST ROMAN - FILIALA SECTOR 439715850
PIMP MY BRAND SRL-D39715922
CABINET MEDICAL INDIVIDUAL- DR. DELEANU MARIA39720899
ASOCIATIA SERENITY HOME39721266
CUCU ELENA - CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE39721622
MERAKI SOLUTIONS SRL - PUNCT DE LUCRU39725551
ASOCIATIA DE PROPRIETARI STR.IANCU COJESCU NR.20, sector 4, Bucuresti39726263
ASOCIATIA DE PROPRIETARI JILAVEI 44, STR. DRUMUL JILAVEI NR.44, SECTOR 4, BUCURESTI39726280
ASOCIATIA CROWD CONTROL39726352
ANDRONIC L. ANA-MARIA - CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE39728957
PĂTRAŞCU D. CRISTINA - CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE39732087
OYSHO RO SRL - PUNCT DE LUCRU39732109
Asociatia,,Forumul Pentru Educatie si Participare Civica"39732974
ASOCIATIA DE PROPRIETARI STR.ION BUDAI DELEANU, NR.2, BUCURESTI, SECTOR 439733490
BIROUL INDIVIDUAL DE ARHITECTURA GIORGIO FARINI39740993
PETROVICI C.D. PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ39742102
MAKEUP TRAINING & MARKETING SRL39744901
REAL ESTATE BUSINESS SUPPORT S.R.L.39753756
ASOCIATIA CREDERE PENTRU INFORMAREA, CONSILIEREA SI EDUCAREA CONSUMATORILOR39755994
ASOCIATIA DE PROPRIETARI VIVA METALURGIEI BLOC 5, STR.DRUMUL BINELUI NR.3739756000
NĂSTASE G. ANDREEA-CLAUDIA - CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE39756108
DR. ZINCENCO C. ANDRA-CĂTĂLINA - PRESTARI SERVICII MEDICALE39757111
CABINET MEDICAL INDIVIDUAL DR.BARBU DANIELA39758770
ASOCIATIA ROMANIAN ARTISTS WORLDWIDE39765459
IT INNOVATION CORP SRL39770200
ALFA DEVELOPER & CONTRACTOR SRL - PUNCT DE LUCRU39772650
LĂŢAN EUGEN-VIOREL - TERAPEUT MEDICINA COMPLEMENTARA / ALTERNATIVA39774406
FOGART STUDIO SRL39777267
DR.IORDACHE MARIUS-PETRUŢ - ACTIVITATE MEDICALA39777550

Caută cu filtre avansate: firme din Sector 4 Mun. Bucureşti →