[ §03 ] Director / Municipiul Bucureşti

Sector 4 Mun. Bucureşti

14.368 companii înregistrate în Sector 4 Mun. Bucureşti, județul Municipiul Bucureşti.

[§03.01]

Industrii

4933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă1.2337511—Servicii de administrație generală9888622—Activități de asistență medicală specializată9206210—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)8394791—Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat8237311—Activități ale agențiilor de publicitate8056910—Activități juridice7717020—Activități de consultanță în afaceri și management7556920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal7148559—Alte forme de învățământ n.c.a.7107112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea6864711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun6614100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale6547411—Activități de design industrial și vestimentar6494712—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare5636622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări5588623—Activități de asistență stomatologică5484941—Transporturi rutiere de mărfuri5117022—Activități de consultanță pentru afaceri și management5026820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate478
[§03.02]

Companii

DenumireCUI
MOLOSO MARKETING AGENCY SRL - PUNCT DE LUCRU41597519
HAUTE COUTURE METAL S.R.L. - PUNCT DE LUCRU41600886
ROŞU T. MARIANA TATIANA - KINETOTERAPIE SI MOTRICITATE SPECIALA41600908
GRĂDINIŢA FLINDER SRL-D - PUNCT DE LUCRU41601350
ELLEGANCE MIRAJ S.R.L.- PUNCT DE LUCRU41611850
ASOCIATIA DE PROPRIETARI NEXT RESIDENCE41613002
EURO DEC EXPRES SRL - PUNCT DE LUCRU41613010
ASOCIATIA WINGS & WISHES41615135
WISE CAB S.R.L.41616610
GAE CONSTANŢA-RAMONA - CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE41625554
CIUPERCĂ C. VERONICA - CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE41625899
CULEAC M. ION - MEDIC DENTIST41633280
GROSU N. DENISA-ELENA - MEDIC DENTIST41634013
LA VERA PIZZA SRL - PUNCT DE LUCRU41635175
GEOMATICS INTEGRATED SERVICES S.R.L. -PUNCT DE LUCRU41635450
MIHĂILESCU FELICIA-DANIELA - BIOLOG MEDICAL SPECIALIST41639312
PÎRVULESCU FLORIN-DANIEL - CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE41640295
SOLTAN RĂZVAN-VIOREL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ41642059
VIJE FLORIN ALEXANDRU PERSOANA FIZICA AUTORIZATA41643283
CABINET INDIVIDUAL DE INSOLVENTA - MOROIANU MARIUS41645900
ASOCIATIA DE INTERVENTIE PSIHOLOGICA ESPERANZA41646646
WOW FACTOR CONCEPT S.R.L.41647200
TOP AUTO LOGISTIC SRL41647218
ASOCIATIA EDUMATH41653988
TÂRGUL CĂRŢII SRL - PUNCT DE LUCRU41654320
EXPOSHUTTER MEDIA SRL-D41654665
ASOCIATIA DE PROPRIETARI SPINENI 441657882
ASOCIATIA DE PROPRIETARI DRUMUL BINELUI NR.19-21, BL.241660969
GLIGU SĂNDICA - CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE41665389
Asociatia Promusic Events41669445

Caută cu filtre avansate: firme din Sector 4 Mun. Bucureşti →