[ §03 ] Director / Județ

Bacău

44.254 companii înregistrate în județul Bacău.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

4711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun2.3244941—Transporturi rutiere de mărfuri1.4196622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări1.2424933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă1.0084120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale8694100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale6826920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal6407112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea5978559—Alte forme de învățământ n.c.a.5664932—Transporturi terestre de pasageri, ocazionale5519621—Activități de coafură și frizerie5140111—Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase5098622—Activități de asistență medicală specializată4859491—Activități ale organizațiilor religioase4819622—Activități de tratament și înfrumusețare4768623—Activități de asistență stomatologică4738690—Alte activități referitoare la sănătatea umană4594771—Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei4436820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate4215630—Baruri și alte activități de servire a băuturilor416
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
COMSELPROD SRL - SEDIU SECUNDAR DESEMNAT17673249
SINDICATUL CHIMFERT17680190
GRUPUL ,,UNIRII 2004 DIN COMUNITATEA MINIERA COMANESTI17682735
GRUPUL DIN COMUNITATEA MINIERA ,,VERMESTI17694055
CURTEA DE APEL BACAU17704752
GRUPUL DIN COMUNITATEA MINIERA,,SOLIDARII-PODEI17707813
SINDICATUL LIBER INDEPENDENT FEROVIARUL BACAU17715778
ASOCIATIA ,,MATERNA-AFJ17720324
ASOCIATIA ,,SUFLETUL MEU 17725992
CENTRUL DE ZI DARMANESTI17726009
ASOCIATIA POMPIERII BACAUANI17746073
ASOCIATIA PADUREA NOASTRA17755560
FUSCUS SRL BACAU-PUNCT DE LUCRU MARGINENI17755578
TELEMOBIL SA - PUNCT DE LUCRU17789805
ASOCIATIA ,,EU. RO -AFJ17801160
ASOCIATIA TREI ,,D-ANI-DEMNITATE-DEVOTAMENT-DEZVOLTARE-AFJ17801178
BISERICA LUI DUMNEZEU APOSTOLICA PENTICOSTALA17809805
ASOCIATIA REGIONALA DE RESURSE UMANE-AFJ17821957
ASOCIATIA "GATO5"-AFJ17821965
ASOCIATIA PERSOANELOR CU HANDICAP LOCOMOTOR-AFJ17821973
CLUBUL SPORTIV ATLANTIS BACAU17842739
ASOCIATIA UMANITARA TERMOENERGETICA 200517842747
SINDICATUL LIBER-HOTEL "VENUS" SLANIC MOLDOVA17852783
UNIUNEA JUDETEANA A COOPERATIEI DE CONSUM17862558
ASOCIATIA NLP INTERACTIV-AFJ17876472
REWE ROMANIA SRL ILFOV-PUNCT DE LUCRU ONESTI17883810
ASOCIATIA REDI17883828
ASOCIATIA AREC17883836
ASOCIATIA PROFESORILOR,LABORANTILOR SI INGINERILOR CHIMISTI DIN INVATAMANTUL PREUNIVERSITAR BACAUAN ASCHIM17903372
ASOCIATIA REFUGIATILOR DIN BASARABIA BUCOVINA DE NORD SI TINUTUL HERTA17906182