[ §03 ] Director / Brăila

Sat Gropeni Com. Gropeni

126 companii înregistrate în Sat Gropeni Com. Gropeni, județul Brăila.

[§03.01]

Industrii

0312—Pescuitul în ape dulci304711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun154941—Transporturi rutiere de mărfuri140111—Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase130149—Creșterea altor animale70148—Creșterea altor animale66622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări59622—Activități de tratament și înfrumusețare44712—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare41421—Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte34752—Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit34779—Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie34520—Întreținerea și repararea autovehiculelor34719—Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare39531—Repararea și întreținerea autovehiculelor30161—Activități auxiliare pentru producția vegetală24773—Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice24100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale29002—Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole)29621—Activități de coafură și frizerie2
[§03.02]

Companii

DenumireCUI
MARAXEL SRL17882881
GARGLEN SRL25532895
DUROC PRODCOM SRL7359053
GESOMA SRL22090349
AGROFRASIL S.R.L.24237765
IONUTEX SRL24356030
GORGOVA PROD SRL7180065
GLAMUNTEX SRL31486408
INTROAGRI S.R.L.27091418
HIDROLUK S.R.L.49117470
VIXTOR COMPUTERS SRL22644428
TIHANVALY MARKET S.R.L.46011547
DUMBRAVITA IMPORT-EXPORT SRL3917696
LA VALYCHIRILĂ S.R.L.48406004
KIRILGI CONS S.R.L.39425643
NORDSON S.R.L.22090357
APOSTUTEL PREST SRL36443351
DRAGIGETA SRL26886815
ARTISBOOM S.R.L.24320037
RIARIN CARGO S.R.L.40947055
SPECIALGIATRANS S.R.L.39369810
LANDSTOCMAR S.R.L.44614711
LAZUVOC SRL34766240
MAC - WORK & PROSPERITY S.R.L.39606550
IOMATIB TRANS SRL37182025
ACVAMAX MARIUS SRL30084704
LEXANEL TRANS SRL15309056
XIPRI COMPANY SRL34432658
ŞTEFMERIRAR S.R.L.44967713
FLOMYZA SRL32179479

Caută cu filtre avansate: firme din Sat Gropeni Com. Gropeni →