[ §03 ] Director / Braşov

Mun. Braşov

13.987 companii înregistrate în Mun. Braşov, județul Braşov.

[§03.01]

Industrii

4933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă2.0848622—Activități de asistență medicală specializată1.0596622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări1.0516920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal8817112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea8456210—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)7978559—Alte forme de învățământ n.c.a.6566512—Alte activități de asigurări (exceptând asigurările de viață)5856820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate5838623—Activități de asistență stomatologică5534941—Transporturi rutiere de mărfuri5374100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale5084711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun5037311—Activități ale agențiilor de publicitate5006831—Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare4959622—Activități de tratament și înfrumusețare4847020—Activități de consultanță în afaceri și management4829621—Activități de coafură și frizerie4656910—Activități juridice4654120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale454
[§03.02]

Companii

DenumireCUI
VOROVENCI I. ION FLORIN - AGENT DE ASIGURARI35753796
SOCIETATEA CIVILA PROFESIONALA DE PSIHOLOGIE JARDAN SI ASOCIATII - CENTRUL INTERNATIONAL DE PSIHOLOGIE SI PSIHOTERAPIE NEW LIFE35754368
ISOPESCU LILIANA - BROKER DE ASIGURARE35755100
TÖRÖK Ş. CSABA-ISTVÁN - AGENT DE ASIGURARI35755118
GRAFTEX PRODCOM SRLBUCURESTI - PUNCT DE LUCRU BRASOV35757070
MOISA I. VASILE - ASISTENT MEDICAL35761020
FIT POINT STUDIO SRL35761098
CÎRDEI M. NICOLETA-ANGELICA - TRADUCĂTOR35771776
CRIHĂLMEAN C. ROBERT - ASISTENT IN BROKERAJ35775204
MOLNÁR J. LORÁND-LÁSZLÓ - AGENT DE ASIGURARE35775735
SAVIN G. TEODORA - EXPERT CONTABIL35784121
CATENA COROLA SRL- PUNCT DE LUCRU BRASOV - BRANDUSELOR 7435787764
CIRDEITRAD SRL35787977
ASOCIAŢIA CULTURALĂ DE PROMOVARE TURISTICĂ BRAŞOV35788026
ZEUGMA LOGISTIC SRL SIBIU - PUNCT DE LUCRU BRASOV35790352
SC.JYSK ROMANIA SRL BUCURESTI - PUNCT DE LUCRU BRASOV CENTRUL COMERCIAL CORESI35796452
ZICHIL I. DOINA-MIRELA - ASISTENT IN BROKERAJ / AGENT DE ASIGURARE35796606
SERVICIUL PUBLIC LOCAL SALVAMONT, AGREMENT SI PARKING35800774
TUDOR ANDREEA - CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE35805844
AMEDODENT S.R.L.35815422
TAVADI S.R.L.35832326
ASOCIAŢIA BRAŞOVEANĂ AJUTOR PENTRU TUDOR35832369
DOKA ENTWICKLUNG SRL35839057
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI LÂNII 3435848047
PETER ANTAL - AGENT ASIGURARE35848780
ASOCIATIA ILLUSTRIS35870656
SC.NEW HOUSE SRL - PUNCT DE LUCRU BRASOV35871430
SCARLAT D. DORINA-CARMEN - AGENT DE ASIGURARE35874054
DR. ANDREI N. CRISTINA - MEDIC SPECIALIST OBSTETRICA-GINECOLOGIE35877255
S.C. MONTICHIARI COMPANY SRL - PUNCT DE LUCRU BRASOV35887070

Caută cu filtre avansate: firme din Mun. Braşov →