[ §03 ] Director / Braşov

Mun. Braşov

13.993 companii înregistrate în Mun. Braşov, județul Braşov.

[§03.01]

Industrii

4933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă2.0908622—Activități de asistență medicală specializată1.0596622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări1.0506920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal8817112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea8436210—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)7978559—Alte forme de învățământ n.c.a.6546512—Alte activități de asigurări (exceptând asigurările de viață)5856820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate5828623—Activități de asistență stomatologică5564941—Transporturi rutiere de mărfuri5364100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale5114711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun5047311—Activități ale agențiilor de publicitate4976831—Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare4939622—Activități de tratament și înfrumusețare4867020—Activități de consultanță în afaceri și management4839621—Activități de coafură și frizerie4686910—Activități juridice4656629—Alte activități auxiliare de asigurări și fonduri de pensii453
[§03.02]

Companii

DenumireCUI
MATEI R. RODICA-IOANA - AGENT MARKETING24131208
ANDREI I. CLAUDIA-ELENA - AGENT MARKETING24131216
GAVRILĂ A. MARICEL - AGENT MARKETING24131224
SPĂTARU I. IONEL - BIROU DE MEDIATOR24139350
MORAR & ENESCU - BIROU DE MEDIATORI ASOCIATI24139368
COSULETU SI ASOCIATII24153443
CĂBUZ O. OCTAVIAN-RADU - AGENT MARKETING24156415
CONSTANTIN M. LAURA - AGENT MARKETING24156423
ASOCIATIA DE PROPRIETARI LUCIAN BLAGA NR.624162816
GHIŞA A. LAVINIA-NICOLETA - AGENT MARKETING24172453
ASOCIATIA SOCIETATEA ROMANA DE CHIRURGIE PEDIATRICA24186017
MIRON C. MIHĂIŢĂ-ADRIAN - BIROU DE MEDIATOR24186041
ASOCIATIA DE PROPRIETARI CRISTIANUL24189854
IACOVACHE A. TUDOR-ANDREI - CABINET MEDICAL INDIVIDUAL DE OBSTETRICĂ-GINECOLOGIE24189862
ASOCIATIA ECO PRIETENI24203894
ROŞIORU I. RODICA - AGENT MARKETING24203908
BIM SERV CONSULTING S.R.L. BUCURESTI - PUNCT DE LUCRU BRASOV UNIREA SHOPPING CENTER24211749
URSACHE Z. MIHAELA - TRADUCATOR - INTERPRET24219556
ASOCIATIA CULTURALA MUSEION BRASOV24227265
CABINET MEDICAL INDIVIDUAL DE NEUROLOGIE DR. FALUP-PECURARIU G. CRISTIAN-GAVRIL24227273
GHERMAN D. MARIA - AGENT MARKETING SI AGENT ASIGURARI24227281
ASOCIATIA COMMUNITY AID NETWORK24231738
ASOCIATIA ROMANA PENTRU PROMOVAREA CALITATII SI A PRACTICILOR DE SUCCES24238841
ASOCIATIA EDUCATOARELOR DIN ROMANIA24238850
JUGĂNARU T. AURICA - BIROU EXPERT CONTABIL24243554
ENUŢĂ N. CRISTINA-AURORA - AGENT MARKETING24243562
BALMUŞ P. CRISTINA - TRADUCĂTOR/ INTERPRET24243570
BORANCIU N. IANCU-ALEXANDRU - AGENT MARKETING24243589
GHEORGHE I. ELENA-MARINELA - BIROU EXPERT CONTABIL24243597
CABINET MEDICAL INDIVIDUAL DE MEDICINĂ DENTARĂ DR.ROTARU M. MIHAELA24245172

Caută cu filtre avansate: firme din Mun. Braşov →