[ §03 ] Director / Braşov

Mun. Braşov

14.248 companii înregistrate în Mun. Braşov, județul Braşov.

[§03.01]

Industrii

4933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă2.0698622—Activități de asistență medicală specializată1.0756622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări1.0596920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal8917112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea8766210—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)7768559—Alte forme de învățământ n.c.a.6886820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate6066512—Alte activități de asigurări (exceptând asigurările de viață)5868623—Activități de asistență stomatologică5594941—Transporturi rutiere de mărfuri5586831—Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare5274711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun5237311—Activități ale agențiilor de publicitate5174120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale5154100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale4969622—Activități de tratament și înfrumusețare4904791—Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat4817020—Activități de consultanță în afaceri și management4817022—Activități de consultanță pentru afaceri și management475
[§03.02]

Companii

DenumireCUI
POPESCU CODRIN-CONSTANTIN - DIRIGINTE DE SANTIER43172034
SCOALA AUGUSTANA JULES VERNE43173900
B & B COLLECTION SRL - SEDIU SECUNDAR DESEMNAT43178339
CREATIVE EXPERIENCES S.R.L.43179164
CARTOFISSERIE SA - PUNCT DE LUCRU BRASOV43179202
VLAD CONSTANTIN-EUGEN - INTERMEDIAR SECUNDAR - ASISTENT43182291
SCOALA GIMNAZIALA PREMS43188430
NARIŢA ADRIANA-MARIA - CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE43190928
TIRON-UNGUREANU NICOLETA-ANDUŢA - AGENT DE ASIGURARI43191931
MOLDOVAN (MARGARETA) FLORIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ43192350
MARKETING MIX & ART S.R.L.43197632
ASOCIAŢIA SALVATORILOR VOLUNTARI DIN ROMANIA - SAR UAV43198034
JUST PRINT SRL43200517
FLAMAR PREMIUM S.R.L.43200932
FOCIOROŞ ANA - AGENT DE ASIGURARI DE VIATA43201903
ACTEAM PROFESIONAL S.R.L.43201938
PANĂ ROXANA-ALEXANDRA - CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE43201962
SPORT TIME TRADE S.R.L.- PUNCT DE LUCRU BRASOV43203750
TOM TAILOR RETAIL RO S.R.L.- PUNCT DE LUCRU BRASOV43205298
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI ŞTEFAN BACIU NR.6443205646
MONTECRISTO RETAIL RO S.R.L.- PUNCT DE LUCRU BRASOV43206854
ILA TEST S.R.L. - PCT LUCRU BRASOV43209290
B AND F FASHION GROUP PUNCT DE LUCRU AFI PALACE BRASOV43211125
ASOCIATIA PINOCCHIO AND THE KIDS (PINOCCHIO SI COPIII)43212376
COZY VAMPIRE S.R.L.43214741
LANGMANIA S.R.L.43217543
SCOALA GIMNAZIALĂ LIBERA WALDORF SOPHIA43218808
ASOCIAŢIA ARTICOLELOR SI COMERŢULUI FUNERAR43218816
BLUEMOON BY OANA CALCEA S.R.L.43218859
NASTA ROXANA-DANIELA - AGENT DE ASIGURARE43222116

Caută cu filtre avansate: firme din Mun. Braşov →