[ §03 ] Director / Cluj

Mun. Cluj-Napoca

24.415 companii înregistrate în Mun. Cluj-Napoca, județul Cluj.

[§03.01]

Industrii

4933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă2.8646210—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)2.4798622—Activități de asistență medicală specializată2.0047112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea1.4856201—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)1.3398559—Alte forme de învățământ n.c.a.1.2976910—Activități juridice1.2808623—Activități de asistență stomatologică1.2086920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal1.0614932—Transporturi terestre de pasageri, ocazionale1.0557311—Activități ale agențiilor de publicitate1.0286820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate9914941—Transporturi rutiere de mărfuri8728621—Activități de asistență medicală generală8427020—Activități de consultanță în afaceri și management8276831—Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare7967022—Activități de consultanță pentru afaceri și management7718690—Alte activități referitoare la sănătatea umană7606622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări7334791—Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat723
[§03.02]

Companii

DenumireCUI
ASOCIATIA COMISARIATUL PENTRU SOCIETATEA CIVILA FILIALA CLUJ18867634
ASOCIATIA DE PROPRIETARI18876969
ASOCIAŢIA CENTRUL INDEPENDENT PENTRU DEZVOLTAREA RESURSELOR DE MEDIU18876977
CLUBUL SPORTIV NAPOCA DANCE CLUJ-NAPOCA18876993
ASOCIATIA PROFESIONALA A MEDICILOR SPECIALISTI TRANSILVANI18881973
AGRICANTUS SRL BUFTEA - PUNCT DE LUCRU18886873
ASOCIATIA PISTIS - SOPHIA18886881
FORUMUL DEMOCRAT AL GERMANILOR DIN ROMANIA - FILIALA CLUJ18886890
SOCIETATEA ROMANA DE CHIRURGIE SI GINECOLOGIE ONCOLOGICA18886903
ASOCIATIA DE PROPRIETARI18892425
SOCIETATEA CIVILĂ PROFESIONALĂ DE EXECUTORI JUDECĂTOREŞTI " ADAM ŞI OSZOCZKI "18892441
ASOCIATIA DE PROPRIETARI18892450
ASOCIAŢIA CLUB SPORTIV U - BT18906504
ASOCIATIA MY RAINBOW18916494
ASOCIATIA DE PROPRIETARI ,, WOLFGANG J. GOETHE NR. 20 " CLUJ NAPOCA18921059
ASOCIATIA GERMANO-ROMANA PENTRU CERCETAREA COMPLICATIILOR DIABETULUI ZAHARAT18931672
ASOCIATIA CULTURALA MEDITERANA18933525
ASOCIATIA FONIX18938468
ASOCIAŢIA AUTISM TRANSILVANIA18939153
ASOCIATIA AGENTIILOR DE PUBLICITATE CLUJENE18950135
ASOCIATIA 258018962008
ASOCIATIA EMMA LARISA18980055
TIGER AMIRA COM SRL ORADEA - PUNCT DE LUCRU18980063
UNIVERSAL DISTRIBUTIE SRL SIBIU - DEPOZIT MATERIALE DE CONSTRUCTIE SI DISTRIBUTIE18980071
SINDICATUL HERMES 618991216
ASOCIAŢIA PENTRU GRĂDINIŢA UNITARIANĂ CLUJ, UNITARIUS OVODAERT EGYESULET - KOLOZSVAR, UNITARIAN KINDERGARTEN ASSOCIATION - CLUJ18997979
OLTEAN FLAVIA & HAIBUC LINDA SOCIETATE CIVILA PROFESIONALA DE PSIHOLOGIE18997987
MACROMEX FOOD SERVICE SRL BUCURESTI - PUNCT DE LUCRU18999970
ASOCIATIA CENTRUL DE INFORMARE ASUPRA ORGANISMELOR MODIFICATE GENETIC - INFO OMG19009825
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI " VAIDA VOEVOD 86 " CLUJ - NAPOCA19012251

Caută cu filtre avansate: firme din Mun. Cluj-Napoca →