[ §03 ] Director / Județ

Cluj

138.571 companii înregistrate în județul Cluj.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

4933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă3.2596210—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)3.2378622—Activități de asistență medicală specializată2.6064941—Transporturi rutiere de mărfuri2.5368559—Alte forme de învățământ n.c.a.2.2767112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea2.2626201—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)2.0744711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun1.8348623—Activități de asistență stomatologică1.7254120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.7124932—Transporturi terestre de pasageri, ocazionale1.5557311—Activități ale agențiilor de publicitate1.5374100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.4956910—Activități juridice1.4876920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal1.4709602—Coafură și alte activități de înfrumusețare1.4316622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări1.4266820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate1.3504791—Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat1.2670150—Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)1.267
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
CENTRICITY CONSULTING SRL35124150
C&N GLOBAL BUSINESS S.R.L.49158470
VENTURE CHAIN S.R.L.45530864
DKW TERASAMENTE S.R.L.44808343
LAGOM STUDIO S.R.L.43107940
VERDE FRESH S.R.L.37806668
NAIKA SERVICII AUTO S.R.L.45147711
MOMENTUM FILMS PRODUCTION S.R.L.39153107
MP FIRST PARK S.R.L.43472767
TOP SVEN SRL35274165
A.R.A. PRO TRAVEL S.R.L.49691332
1 MAI S.R.L.13240366
LYCADO SPEED SRL34875213
CĂMARA DE LA MUNTE S.R.L.15421385
MIDO PRINT OFFICE S.R.L.43690540
SUMAKI ADS S.R.L.45089955
SERENA RESORT SRL30085955
WZD SRL37525719
FIADI IMPEX SRL14743340
PRIMUL VIS S.R.L.32885512
BIGI TECHNOLOGIES S.R.L.43887713
AURELIU CONSTRUCTII SRL36129961
MENTORWOOD S.R.L.44583836
UNISTEEL CONSTRUCT S.R.L.46673080
CRONOS COM IMPEX S.R.L.2899427
ART MEDIA SRL17970495
S I R PRODCOM SRL11286162
METASAN PRO S.R.L.38924017
ARCOM TEAM SRL32339723
DAPCO CONSTRUCT S.R.L.44842388