[ §03 ] Director / Județ

Cluj

138.565 companii înregistrate în județul Cluj.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

4933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă3.2646210—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)3.2518622—Activități de asistență medicală specializată2.6064941—Transporturi rutiere de mărfuri2.5358559—Alte forme de învățământ n.c.a.2.2787112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea2.2626201—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)2.0614711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun1.8348623—Activități de asistență stomatologică1.7254120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.7064932—Transporturi terestre de pasageri, ocazionale1.5537311—Activități ale agențiilor de publicitate1.5374100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.5006910—Activități juridice1.4876920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal1.4706622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări1.4279602—Coafură și alte activități de înfrumusețare1.4266820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate1.3507020—Activități de consultanță în afaceri și management1.2720150—Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)1.267
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
YNNOVACC BC S.R.L.48474084
HADRIDE CARS S.R.L.46349301
TWINS CONSULTING BY A&M S.R.L.46572841
FAIN LA CLUJ S.R.L.42416840
ECOTERINST SRL13014024
LDA STRADALE S.R.L.44475273
BUA GALLANT SRL13508109
TAXISTU SRL29455370
DECOR BUSINESS CENTER SRL37873195
YSACO SPEED SRL33679901
ELECTROHOOB TELECOM S.R.L.48299196
SPAFIT DUO S.R.L.47004890
YOUR DREAM PRODUCTION SRL29326944
TIRALEX FLEET S.R.L.45936146
SRD GLOBAL S.R.L.50339543
REMCIP ELECTRONICS SRL16189470
DAVMARCAR S.R.L.41099956
ANDIMAR DRIVE SRL35908351
ALEXIAS SECRET PLACE S.R.L.39976065
TELECOROM S.R.L.50529017
ALIS LOGISTICS GROUP SRL34078756
MAP NEWTIME S.R.L.46064533
VOX VANEA SRL37709436
CATALINA FODOR NAIL INSTRUCTOR S.R.L.48281482
LIGHT AND COLORS VISUALS S.R.L.48584850
OPEION SERV S.R.L.9925698
CONSULTX CREW S.R.L.45882496
TRIALAN S.R.L.36790563
SIERRA SERVICE CONTINENTAL S.R.L.39812887
CICCHETI APERITIVO S.R.L.46372746