[ §03 ] Director / Județ

Cluj

138.550 companii înregistrate în județul Cluj.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

4933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă3.2746210—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)3.2618622—Activități de asistență medicală specializată2.6064941—Transporturi rutiere de mărfuri2.5358559—Alte forme de învățământ n.c.a.2.2797112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea2.2636201—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)2.0504711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun1.8358623—Activități de asistență stomatologică1.7254120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.7034932—Transporturi terestre de pasageri, ocazionale1.5467311—Activități ale agențiilor de publicitate1.5384100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.5036910—Activități juridice1.4876920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal1.4716622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări1.4289602—Coafură și alte activități de înfrumusețare1.4216820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate1.3517020—Activități de consultanță în afaceri și management1.2786831—Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare1.269
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
DRAW PLUS S.R.L.36171460
BIA SAN SRL15513284
NEXT LEVEL BY DD S.R.L.29011687
KATALYA PROTRADE S.R.L.45150024
L & CONCRET IT SOLUTION S.R.L.46638431
RESPACE S.R.L.50719127
GEROFAM S.R.L.49791072
ZADAN COMPANY S.R.L.20550122
VEG STUDIO S.R.L.36813802
BEN & BYA AUTO S.R.L.38607779
CMM REAL DELIVERY S.R.L.45119177
OANAFLOR SRL242152
YOUR OPTIK SHOP S.R.L.49948585
WELLNESS SRL18599132
IRAMONA COM SRL8110696
VASMES AUTO S.R.L.39817787
DAAN APARTMENTS SRL34650792
ROBAG ASALT SRL37827830
CLOUDLINT SOLUTIONS S.R.L.47296620
TRANZIT VERM SRL30175926
LIGNEE STUDIO DESIGN S.R.L.45104303
GREEN DEVELOPMENTS SRL15873534
METROPOLITAN CLUJ CAB SRL32930451
SECHISDENTAL S.R.L.48719184
ADIROX SRL11230609
NIPCO TAXI SRL28628170
ARON SMK S.R.L.48834078
CATA BERE BARBER S.R.L.45683620
LUCAMOVI SRL33390805
ARIL DAVID SRL36555436