[ §03 ] Director / Județ

Cluj

138.550 companii înregistrate în județul Cluj.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

4933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă3.2746210—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)3.2618622—Activități de asistență medicală specializată2.6064941—Transporturi rutiere de mărfuri2.5358559—Alte forme de învățământ n.c.a.2.2797112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea2.2636201—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)2.0504711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun1.8358623—Activități de asistență stomatologică1.7254120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.7034932—Transporturi terestre de pasageri, ocazionale1.5467311—Activități ale agențiilor de publicitate1.5384100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.5036910—Activități juridice1.4876920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal1.4726622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări1.4289602—Coafură și alte activități de înfrumusețare1.4216820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate1.3517020—Activități de consultanță în afaceri și management1.2786831—Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare1.269
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
RAZVICRIS SRL25077948
JUNCTION HOLDS S.R.L.48668714
TOAMNA COM SRL4443078
SAMIRAMIS SRL13170961
DEKE S.R.L.17733588
AGENTIA IMOBILIARA ANCUTA SRL4844940
SPRINT TOURS SRL22244120
DAKAR CAFFE SERVICES S.R.L.43920330
KASI INSTAL SRL27285813
SANMAR INVEST S.R.L.28832579
VAST FURNITURES SRL37844041
BP GRUP CONSTRUCT SRL19491863
SOCIETATEA AGRICOLA SPERANTA5527878
ALY MAGIC RIDE S.R.L.49209825
MAXI DECOR SRL17934433
MIRI DAN PROIECT S.R.L.15578208
PEAK ESTATE CONSULTING S.R.L.44677566
INTERMEDIUM SRL22529003
DIVERSITATREI S.R.L.41684518
DANIALCOS SRL31772612
3MT VILLAGE S.R.L.47948783
NOVA TRADING EUROPE S.R.L.44542305
EFFECT VISION S.R.L.24881668
TM SPORTS MANAGEMENT S.R.L.49503161
MOVITAX SRL22613294
SEBIAN S.R.L.47914799
LUX ELA CLEAN S.R.L.48951540
OLTICAB AUTO S.R.L.45890103
VERUM CONT S.R.L.48386969
ZORILE CONSTRUCT SRL17509859