[ §03 ] Director / Județ

Cluj

138.572 companii înregistrate în județul Cluj.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

4933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă3.2836210—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)3.2728622—Activități de asistență medicală specializată2.6064941—Transporturi rutiere de mărfuri2.5358559—Alte forme de învățământ n.c.a.2.2807112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea2.2646201—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)2.0414711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun1.8368623—Activități de asistență stomatologică1.7264120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.6914932—Transporturi terestre de pasageri, ocazionale1.5397311—Activități ale agențiilor de publicitate1.5384100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.5136910—Activități juridice1.4876920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal1.4726622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări1.4309602—Coafură și alte activități de înfrumusețare1.4186820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate1.3527020—Activități de consultanță în afaceri și management1.2796831—Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare1.269
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
LUCVIO DARIA SRL32798114
CRIDO INSTAL SRL16470114
DINERO SRL22844248
2ND CITY SRL36505730
NIVOS SRL19123870
GALA CONF SRL32247581
SALICO PROD SRL32397201
ALLISTER IMPEX SRL4906849
DNS APARTMENTS S.R.L.47711468
DELEANU RĂZVAN CONSTRUCT SRL37604871
TME INVEST SRL27986383
MATMAY TRADE SRL33120925
TEHNO GRUP SRL15183054
OVIMARYCAB SRL33936932
METACLOUD IT SERVICE S.R.L.40463225
PANEL STRUCTURES S.R.L.39602966
TEHROM SERV S.R.L.45324589
SEVASTITA TAXI SRL33456446
ALIMOD DECOR S.R.L.41505639
SINONIM CREATIVE S.R.L.46366329
ARZENH&I S.R.L.49671831
SMART ADMIN IMOB S.R.L.46338760
AMERA TOWER SRL18380840
ROMANIAN GRAFIC NETWORK SRL33967777
UNIDENTIFIED FLYING OBJECT S.R.L.42205982
WYRD PRO S.R.L.46319610
ENFINITY STUDIOS S.R.L.48788222
3D PROGRAMIN S.R.L.38869273
RAMARY DRIVE SRL34204226
WITTWRITER S.R.L.42900741