[ §03 ] Director / Județ

Cluj

138.572 companii înregistrate în județul Cluj.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

4933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă3.2856210—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)3.2748622—Activități de asistență medicală specializată2.6064941—Transporturi rutiere de mărfuri2.5358559—Alte forme de învățământ n.c.a.2.2837112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea2.2646201—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)2.0414711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun1.8378623—Activități de asistență stomatologică1.7264120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.6914932—Transporturi terestre de pasageri, ocazionale1.5397311—Activități ale agențiilor de publicitate1.5384100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.5136910—Activități juridice1.4886920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal1.4726622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări1.4319602—Coafură și alte activități de înfrumusețare1.4186820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate1.3527020—Activități de consultanță în afaceri și management1.2806831—Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare1.270
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
CADEMBO DCB SERVICES S.R.L.44203031
RUSCAN MOB S.R.L.43095080
TRIO SOLUTIONS SRL32976688
ALFISERV AUTOMAIA SRL37690090
NATURFLOOR IMPEX SRL34489484
STRAJA & ALEX SRL18478378
DBT UNITED S.R.L.34519917
ATELIER FANTA C S.R.L.41548710
UBITEC SRL17518113
ATC TACTIC CURIER S.R.L.42369950
GYM2FREEDOM S.R.L.47632569
GOOD HOUSE ACCOMODATION S.R.L.49933754
SIS TELECOM S.R.L.17910701
DONA CREDO PRODCOM IMPEX SRL5612787
CICI TATTOO SRL35435377
ARES CAIUS ESTATES S.R.L.50223173
ARHITECTONICA SRL227713
KMF CLEANING HOUSE S.R.L.48928733
LYFTCAB CLASSIC S.R.L.46011156
ATELIERUL DE FOTOGRAFIE DEDICATA S.R.L.41518930
BUSINESS INSTRUMENTS SRL32997958
BAN LABORATOR TEHNICA DENTARA SRL2874163
KSA TEOMAR SRL24973460
CEEPOORT FLY PARCKING S.R.L.40061325
ANDREAS COM IMPEX SRL2888959
RESTAURODECOR SRL29811876
LINU AUTOTRANS S.R.L.49478173
SLASH ZERO S.R.L.40897593
RAIROP SRL30042750
CONSAL DATA S.R.L.44730341