[ §03 ] Director / Județ

Cluj

132.843 companii înregistrate în județul Cluj.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

4933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă3.3006210—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)3.2378622—Activități de asistență medicală specializată2.5724941—Transporturi rutiere de mărfuri2.4227112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea2.1508559—Alte forme de învățământ n.c.a.1.9856201—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)1.7694711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun1.7608623—Activități de asistență stomatologică1.7014120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.5414100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.5006910—Activități juridice1.4927311—Activități ale agențiilor de publicitate1.4646920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal1.4576622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări1.4084932—Transporturi terestre de pasageri, ocazionale1.3716820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate1.2930150—Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)1.2377020—Activități de consultanță în afaceri și management1.2289622—Activități de tratament și înfrumusețare1.217
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
IMAV PRODSERV SRL3554655
M&M CREDIT CONSULTING S.R.L.50243472
BEST SOLUTIONS SRL14329519
DIGIPLEX S.R.L.50845273
NAPOCA MMD SRL31312118
SEN CAR SRL21132489
DANALEX BLU S.R.L.17539779
DHARMADHATU SRL35581720
IDARH SRL30943897
BIZPOINT SERVICES SRL37054085
DA LU RO TIM CONSTRUCT S.R.L.46646620
JTC SUIRAM CAR S.R.L.45267289
BVI BRATA SPEED S.R.L.45318307
MARINA ADVERTISING S.R.L.50276500
VENETIA IMPORT EXPORT SRL4984820
KARMACY S.R.L.50893092
COMODIAS COMPANY S.R.L.17733626
IONA PRODCOM S.R.L.2895280
BMV AURUL VERDE S.R.L.42214743
ARHIPLANT STUDIO SRL32816067
DODO FORJA ART SRL38364190
VLADPTR S.R.L.49941102
MCH CONSULTING ROOM S.R.L.44755460
SAMIZOL CONSTRUCT SRL36651280
DAC FOOTBALL MANAGEMENT S.R.L.47138760
BOUDOIR BOUTIQUE S.R.L.46942979
WAYWARD PATH S.R.L.48726602
MATEI ART SRL32328554
YENOVI S.R.L.41967212
NESTOR CASA S.R.L.49682547