[ §03 ] Director / Județ

Cluj

132.838 companii înregistrate în județul Cluj.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

4933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă3.3006210—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)3.2378622—Activități de asistență medicală specializată2.5704941—Transporturi rutiere de mărfuri2.4227112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea2.1508559—Alte forme de învățământ n.c.a.1.9856201—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)1.7694711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun1.7608623—Activități de asistență stomatologică1.7014120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.5414100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.5006910—Activități juridice1.4897311—Activități ale agențiilor de publicitate1.4646920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal1.4576622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări1.4084932—Transporturi terestre de pasageri, ocazionale1.3716820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate1.2930150—Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)1.2377020—Activități de consultanță în afaceri și management1.2289622—Activități de tratament și înfrumusețare1.217
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
STARTUP SOFTWARE HOUSE S.R.L.46868546
ALIADETAX SRL37781571
QUANTUM SOUND S.R.L.39272256
ZARAKA LTD S.R.L.34980898
SUARAZ DESIGN S.R.L.40194470
LIBERTY FLEET S.R.L.49234837
TAXI GATA Z S.R.L.39253831
CFC SPEED LOGISTIC S.R.L.25710968
MIREMI AMIRA SRL37264087
YUGOS SERVICES S.R.L.47603784
XELA OPERATIV TAXI SRL32486228
VITESSE TAXI SRL29439862
FIVETN SRL32072153
AS TECH POLIFORM S.R.L.42938592
STEFI TRAVEL S.R.L.28362809
IMBUS OSZ S.R.L.42077417
ELMATRONIC SRL19043592
AERODYN INSTAL S.R.L.38886673
NRGX CONSULT S.R.L.18666304
PATRIMONIUM ARHITECTURA S.R.L.45204515
VLAD MILONEAN VISUALS S.R.L.37095972
IMED ONCO S.R.L.49108286
DANIX TAXI SRL33085992
SORIZO VSA SRL30737072
DOMNAR TRANS SRL34192741
MS I EXTRACT S.R.L.46502269
BENAUTO SERVIS SRL34426125
REDANA UNU SRL32884509
GASTRO UNICOM ALIMENTATIE PUBLICA S.R.L.2873176
TEN TAXI 2016 SRL36563633