[ §03 ] Director / Județ

Cluj

132.979 companii înregistrate în județul Cluj.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

4933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă3.3446210—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)3.2938622—Activități de asistență medicală specializată2.5744941—Transporturi rutiere de mărfuri2.4197112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea2.1508559—Alte forme de învățământ n.c.a.1.9924711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun1.7666201—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)1.7218623—Activități de asistență stomatologică1.7064100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.5304120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.5136910—Activități juridice1.4897311—Activități ale agențiilor de publicitate1.4686920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal1.4576622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări1.4134932—Transporturi terestre de pasageri, ocazionale1.3386820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate1.2947020—Activități de consultanță în afaceri și management1.2400150—Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)1.2389622—Activități de tratament și înfrumusețare1.236
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
GALTAR PRODCOM SRL6278490
FOR THE LOVE OF S.R.L.47528135
ACCO OFFICE SRL17794194
MELIORA SOFTWARE S.R.L.45204779
IBERSERV SRL31916068
ANRO INVEST SRL23129331
DO.ME NEXT PHOTOGRAPHY S.R.L.47861163
RMD DARIUS SPEDITION S.R.L.39022896
SANAVIA SRL18431944
A & M EVENTS & ARTISTS SRL37536726
EMC ENGINEERING TRANSILVANIA S.R.L.18773580
RIVATO SRL15921429
SOFIA DISTRIBUTION S.R.L.40868270
ALI FIN S.R.L.50420930
N&H MAGIC S.R.L.41787122
SMATZ STACK S.R.L.40937590
REMUS OPRIS CONCEPT DESIGN S.R.L.42260170
VASILIADA PROYECTOS S.R.L.50064434
VILLAGE FACTORY PRODUCTS S.R.L.46810870
ISABEL IMPEX SRL10943558
SĂCUANA SRL32141474
PHOENIX LIDER MANAGEMENT S.R.L.46036231
TRANSILVANIA PRO HOLIDAY S.R.L.44610612
ADING GREEN CONSULTING S.R.L.46232220
ALU TOP PROD S.R.L.48331742
PMF ROXICONS S.R.L.43120175
AEGIS SYSTEMS S.R.L.50276542
ROCADE S.R.L.23772263
AGRO POTAISSA S.R.L.47220347
MGE FRUCT SRL30400823