[ §03 ] Director / Județ

Cluj

138.591 companii înregistrate în județul Cluj.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

4933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă3.2306210—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)3.2118622—Activități de asistență medicală specializată2.6004941—Transporturi rutiere de mărfuri2.5408559—Alte forme de învățământ n.c.a.2.2727112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea2.2616201—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)2.0924711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun1.8334120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.7258623—Activități de asistență stomatologică1.7254932—Transporturi terestre de pasageri, ocazionale1.5827311—Activități ale agențiilor de publicitate1.5356910—Activități juridice1.4874100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.4836920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal1.4759602—Coafură și alte activități de înfrumusețare1.4436622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări1.4226820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate1.3464791—Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat1.2740150—Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)1.267
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
MD PETRE S.R.L.48675649
GLOBAL SERVICE YNK SRL32471669
CASTRUM-TECH S.R.L.24379395
RAVIO COM SRL9823973
DOGI TAXI SRL34962603
ACONTIS S.R.L.48896429
ABOVE&BEYOND SOLUTIONS S.R.L.40557923
EUAMFACUTASTA S.R.L.41570815
ARDELEAN SPRINT SRL37338818
MINIONS LAND S.R.L.42661733
BONBONNIERE S.R.L.35651303
MACON EFX SRL30992180
AXISOFT SRL16607247
OCTAPROF DESIGN S.R.L.42818251
SP RADIO NETWORKING S.R.L.39539877
AIR TRANSILVANIA SERVICES SRL6894244
DAVIDIA COM SRL7914382
RECOMEX COM SRL10459192
ANCA DENI SRL21394226
LOG EXPRES SRL29263722
BRAINY KIDS CENTER S.R.L.46764510
HOT PIXEL STUDIO SRL37331526
EDUKADO SRL32363632
MISCUDENT S.R.L.40736058
VIDAN TRANS MONTAN SRL37621996
MIRAJUL APUSENILOR SRL35327529
PROFALLCOPY CENTER S.R.L.25220648
MATESOF EXCAV S.R.L.44540754
AUTO MIRCEA CENTER DOI S.R.L.45608920
SYMPLYWOOD S.R.L.35217143