[ §03 ] Director / Județ

Cluj

138.581 companii înregistrate în județul Cluj.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

4933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă3.2436210—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)3.2278622—Activități de asistență medicală specializată2.6054941—Transporturi rutiere de mărfuri2.5358559—Alte forme de învățământ n.c.a.2.2757112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea2.2616201—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)2.0784711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun1.8328623—Activități de asistență stomatologică1.7254120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.7144932—Transporturi terestre de pasageri, ocazionale1.5707311—Activități ale agențiilor de publicitate1.5374100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.4926910—Activități juridice1.4876920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal1.4759602—Coafură și alte activități de înfrumusețare1.4376622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări1.4226820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate1.3494791—Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat1.2696831—Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare1.268
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
SEREMOS DUO SRL36125340
ELLYANCA COMIMPEX SRL5337849
NANO ENERGETIC S.R.L.39729383
SERVSOFT MAG WEB S.R.L.49728164
ZÂMBEŞTE POTRIVIT S.R.L.41578231
AGRI ASSOCIATES S.R.L.43819816
PROSEC SYSTEMS SRL33004025
SERVICE TRANSILVANIA ASCENSOR S.R.L.46687507
MĂRINCUŞ CONSTRUCT S.R.L.50774784
CRISTAL EVENTS CSA S.R.L.46767681
INTERNATIONAL RESOURCING SOLUTIONS S.R.L.43625364
GCLAUGLOBAL S.R.L.47049035
RMR WOOD SRL37615099
BRIEF S.R.L.47603709
NAVA MUSIC SRL37591968
FARMACIA ASMEDICA IMPORT EXPORT SRL8490781
ALL NUTRITION SRL33809203
PGA ROOF CONSTRUCT SRL32830029
ILIDEL SPEED CONSTRUCT S.R.L.42260278
MOLDOVAN CRISTINA MARKET S.R.L.42597908
MIS CARPET CLEANING S.R.L.49217364
LAMPONE S.R.L.48272700
TRANS DI FLLI STANCEL SRL36430319
CRISS & DEEA SRL34884254
ZULU SPEED SRL31138446
OPTIMAL BOOST WHO S.R.L.49073765
LCD DELOR SRL37956770
CAMELIAVET S.R.L.37747979
DAN CRI LUCS S.R.L.36580596
CONSULTENERGETIC KDC S.R.L.47783367