[ §03 ] Director / Județ

Cluj

138.614 companii înregistrate în județul Cluj.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

4933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă3.2436210—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)3.2278622—Activități de asistență medicală specializată2.6054941—Transporturi rutiere de mărfuri2.5358559—Alte forme de învățământ n.c.a.2.2757112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea2.2616201—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)2.0784711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun1.8328623—Activități de asistență stomatologică1.7254120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.7144932—Transporturi terestre de pasageri, ocazionale1.5707311—Activități ale agențiilor de publicitate1.5374100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.4926910—Activități juridice1.4876920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal1.4759602—Coafură și alte activități de înfrumusețare1.4376622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări1.4226820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate1.3494791—Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat1.2696831—Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare1.268
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
EMPIRIC WORLD SRL31279259
NIN TRANS SRL18305539
MINT STUDIOS AGENCY S.R.L.48640209
DECOR LIMESTONE S.R.L.23685841
TURBO LINE SRL33618076
WHITE TAX SRL32997842
MOLDIMOB S.R.L.49815899
SOUND SQUAD S.R.L.39614812
ELECTRIC - ECOPROFI S.R.L.48090890
RMC PRIVATE CHEF S.R.L.49841367
ELADOR SRL15176588
DAR SERVICES S.R.L.49134692
PANDAN VET IMPEX S.R.L.9065836
VABCARGO S.R.L.40029243
SSA INSTAL S.R.L.47834363
FERMA OROSAN SRL35651346
CICKFAMILY PREST SRL38019361
CASE STORICHE S.R.L.40706910
BETANIA TAX SRL32816156
CADRU BINOME S.R.L.46084999
ESTERA BEAUTY AND HEALTH S.R.L.49285571
CONCEPT FASHION DUO SRL-D34157957
TRANSILVANIA MILLING S.R.L.49682709
IMR FLOW WELDING S.R.L.49726260
PRO NET SYSTEM SRL16347775
REMAD WELD S.R.L.46572990
COZY PLACE S.R.L.47190424
CAP TRUCK & TRAILER RENTAL S.R.L.50153370
TEAM DOGMASTER S.R.L.48818005
VENDARA S.R.L.50339780