[ §03 ] Director / Județ

Constanţa

83.057 companii înregistrate în județul Constanţa.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

4711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun2.5754933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă2.2380111—Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase1.7894941—Transporturi rutiere de mărfuri1.7145520—Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată1.7008622—Activități de asistență medicală specializată1.5106920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal1.3155611—Restaurante1.2914100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.2536622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări1.2454712—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare1.0767112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea1.0366820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate1.0049621—Activități de coafură și frizerie8579900—Activități ale organizațiilor și organismelor extrateritoriale7465630—Baruri și alte activități de servire a băuturilor7468559—Alte forme de învățământ n.c.a.7378623—Activități de asistență stomatologică7346910—Activități juridice7119531—Repararea și întreținerea autovehiculelor671
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
MILK & HONEY ASF13348750
SINDICATUL METEO13352408
ASOCIATIA ASTORIA13352416
SINDICATUL LIBER AL LUCRATORILOR DIN IAS MEDGIDIA13352459
AUR-MIN ASF13352475
ASOCIATIA DE PROPRIETARI 33013352505
MIHAILESCU ASF13357707
ANCA ASF13361562
PANDURII ASF13361651
STEAUA SUDULUI MED - SOCIETATE CIVILA MEDICALA13361708
ASOCIATIA DE PROPRIETARI "NUFARUL"13364992
PIRVU ASF13365017
TUDORAN CONSTANTIN ASF13365076
RIN ASF13368161
ASOCIATIA PAS-SC FRUVIMED SA MEDGIDIA13368200
BADEA VIORICA ASF13376695
CLUB SPORTIV SPORTS PALACE13381560
DRAGAN ASF13384850
CUSTARA VASILE ASF13385022
ASOCIATIA DE LOCATARI NR.413389393
SINDICATUL SHELL GAS13389423
ASOCIATIA DE PARINTI -SCOALA GENERALA NR.39 NICOLAE TONITZA13389440
ASOCIATIA DE PROPRIETARI TM313389458
ANA ASF13389504
CUCU LAURA-TEODORA-TRADUCATOR AUTORIZAT13389601
ASOCIATIA DE PROPRIETARI NR.22613389610
MARINA ASF13392356
CRISTI-ANA ASF13392380
BUCUR LAURENTIU-SORIN ASF13392402
ASOCIATIA DE PROPRITARI BLOC TL3E13392461