[ §03 ] Director / Județ

Constanţa

87.038 companii înregistrate în județul Constanţa.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

4711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun2.7384933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă2.1990111—Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase1.8584941—Transporturi rutiere de mărfuri1.8035520—Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată1.7768622—Activități de asistență medicală specializată1.5326920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal1.3165611—Restaurante1.2876622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări1.2524100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.2197112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea1.0826820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate1.0764712—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare1.0489621—Activități de coafură și frizerie8494120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale8235630—Baruri și alte activități de servire a băuturilor7898559—Alte forme de învățământ n.c.a.7659900—Activități ale organizațiilor și organismelor extrateritoriale7358623—Activități de asistență stomatologică7266910—Activități juridice694
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
HERMANN CAR RO SRL28653000
GEC LOGISTIC SHIPPING SRL30454815
DONARD COOL S.R.L.40870113
DAN PROD GRĂDINA SRL30079333
DIGITAL DEFINITION S.R.L.43558613
NOI 3 ŞI PUNCT S.R.L.49589449
KAN CARPET S.R.L.50464970
LA BAR FM S.R.L.50916889
ALINA & DARIA ENGROS S.R.L.50858885
GLAM SIGNATURE S.R.L.50272664
SILVER MOON STYLE SRL36531666
CULTHURO S.R.L.50867360
IN.F.E. INIZIATIVE FEROVIARIE ENERGETICE S.R.L.50451759
AMIANDRE CONCEPT S.R.L.43916029
SATU & FASE SRL13247518
PLANARA BUILDING WORKS SRL30928307
MONSSON INVEST S.R.L.46411551
M & D SEA FARERS S.R.L.13467076
CASA RAIULUI SERVICII FUNERARE S.R.L.48191037
VLAMAR TRADE LTD SRL5531526
LUZ Y CALOR S.R.L.40898971
MOBIPLUS SRL16269375
MACONDO S.R.L.17520652
LAWBUSINESS CONSTANTA S.R.L.39255018
MOJAA PRODUCT & TRADING S.R.L.47019395
EDIL IRENE ARIANNA S.R.L.44623256
GLOBAL TRANS LEADER SRL28898697
BELROM LOGISTICA S.R.L.14837010
BARBER’S HOME STRONG S.R.L.46083268
UNEQ S.R.L.50449570