[ §03 ] Director / Dâmboviţa

Sat Braniştea Com. Braniştea

65 companii înregistrate în Sat Braniştea Com. Braniştea, județul Dâmboviţa.

[§03.01]

Industrii

0113—Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor114711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun104712—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare44771—Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei34782—Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule30111—Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase36622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări38299—Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.34719—Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare38552—Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)29200—Activități de jocuri de noroc și pariuri24332—Lucrări de tâmplărie și dulgherie24683—Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare24647—Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat29319—Alte activități sportive n.c.a24941—Transporturi rutiere de mărfuri29602—Coafură și alte activități de înfrumusețare24520—Întreținerea și repararea autovehiculelor29621—Activități de coafură și frizerie24399—Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.2
[§03.02]

Companii

DenumireCUI
ENACHE V. DANIEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ28210835
DOBRE LAVINIA-RALUCA-ANDREEA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ46670122
BOSNAC AURELIA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ52029590
RADU GH IONUŢ-VALENTIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ51434594
GRIGORE MUGUREL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ27158518
MANOLE CORNELIA PERSOANA FIZICA AUTORIZATA19869889
STAN D. MIHAI PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ49068955
STROE I CRISTIAN-ILIE ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ43895163
ELI-VALI STOICA S.R.L.38606498
HOUSE OF STANN S.R.L.52379250
PANTAZI MIRCEA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ16496645
NICADAN SOFT INSTAL S.R.L.46430960
PAROHIA BRANIŞTEA6030876
CABINET MEDICAL INDIVIDUAL DR. COLOMEI SILVIU-ILIE39641345
ASOCIATIA INGERAS INVINGATOR REBECA-MARIA43707170
ALIANTA PENTRU TRANSPARENTA SI UNITATE (ATU)44006722
IANCU G. PETRUŢ-LAURENŢIU44248610
RECORD TEAM IUNI S.R.L.46333119
PROFI ROM FOOD SRL - ENTITATE BRANIŞTEA47262288
RECORD TEAM S.R.L.51377588
FLOREDI TOPSERVICES S.R.L.53006543
SC ONLINE MARKETING CENTER SRL53556920
JOLLYGAMES SRL - SEDIU SECUNDAR53568649
CEMARBET S.R.L - PUNCT DE LUCRU - 5716 SAT BRANISTEA 1385 DB53737209
MOBSTORE SRL-PUNCT DE LUCRU53804952
ASOCIAŢIA CLUBUL SPORTIV COLUMBOFIL BRANIŞTEA54455095
DIED SRL - SEDIU SECUNDAR DESEMNAT55045581
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. - SEDIU SECUNDAR DESEMNAT55055380
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI DAMBOVITA - SEDIU SECUNDAR DESEMNAT55111677
CĂLINESCU-NECULA AURELIA55641452