[ §03 ] Director / Ilfov

Orş. Măgurele

475 companii înregistrate în Orş. Măgurele, județul Ilfov.

[§03.01]

Industrii

4933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă614791—Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat414100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale364711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun284941—Transporturi rutiere de mărfuri286622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări258559—Alte forme de învățământ n.c.a.247311—Activități ale agențiilor de publicitate226820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate217020—Activități de consultanță în afaceri și management214120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale207112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea194712—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare184322—Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat186920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal189531—Repararea și întreținerea autovehiculelor166210—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)154321—Lucrări de instalații electrice155611—Restaurante157022—Activități de consultanță pentru afaceri și management14
[§03.02]

Companii

DenumireCUI
TUDOR I. RAMONA ADINA - CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE40694050
ASOCIATIA CLUB SPORTIV TOKA RACING40752100
DAF & G CONSTRUCT SRL - PUNCT DE LUCRU40803483
CVW ENVITECH S.R.L. - PUNCT DE LUCRU40911205
DRANGA FLORIN-IULIAN - CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE40955643
M2TRANSLATE S.R.L.41022693
BANCA TRANSILVANIA SA - PUNCT DE LUCRU AGENTIA MAGURELE41250276
ASOCIATIA DE PROPRIETARI REACTORULUI 3A41273610
PHARMA 1 MARKETING & SALES SRL- PUNCT DE LUCRU41326480
RESTRA CONSTRUCT SRL - PUNCT DE LUCRU41355477
DRANGA ANCA - CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE41446184
TOTORA I. NICOLETA - CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE41571098
ASOCIATIA DE PROPRIETARI REACTORULUI C141711485
MARIA CARS SHARE S.R.L.41771720
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE TURBOMOTOARE - COMOTI - PUNCT DE LUCRU41931880
ASOCIATIA DE PROPRIETARI MARASESTI 19-2142097830
ASOCIAŢIA MĂGURELE SCIENCE PARK42241446
FLORIAN TOP COMERCIAL SRL- PUNCT DE LUCRU42262376
DR. HEDEŞ A. ADRIANA - ACTIVITATE MEDICALA42399951
ECART BEST EXPRESS SRL- PUNCT DE LUCRU42414016
AB RIDE CAB S.R.L.42453961
ASOCIATIA "VLADUTS HOPE - SPERANTA LUI VLADUT42502991
EURO SANDOW FILIALA BUCURESTI SRL - PUNCT DE LUCRU42530517
ISIS GRUP SRL - PUNCT DE LUCRU42628923
SORA LUCIAN-ALEXANDRU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ42750458
CRISTEA C. CĂTĂLIN-CONSTANTIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ42965007
DĂNCEANU ALEXANDRU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ42996410
G.D.I. CARGO TUR SRL43012904
TMC VIDEO PRODUCTION S.R.L.43053874
SYSTEADY S.R.L.43125660

Caută cu filtre avansate: firme din Orş. Măgurele →