[ §03 ] Director / CAEN 4120

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Companii cu cod CAEN 4120 din România.

DenumireCUI
EDI SILVER CONSTRUCT S.R.L.49441344
FLAVRAU CONSTRUCT S.R.L.40608482
L.D.S.-CONSTRUCT S.R.L.7966446
DUM REAL CONSTRUCT S.R.L.49963658
EXCLUSIV PROD CONSTRUCT IMPORT EXPORT SRL21328419
ZEN CONSTRUCT S.R.L.17803241
ALEMI 3T CONSTRUCT S.R.L.46405770
CONREP SA328769
ASMA FORTE CONSTRUCT SRL37701122
MARIAN CONSTRUCT ABSOLUT S.R.L.42465664
ORIZONT CONSTRUCT MIHĂILĂ SRL31923545
SMG CONSTRUCŢII EDILITARE DÂMBOVIŢA S.R.L.48627439
POPRYAN BAU S.R.L.47399855
CHIT CONSTRUCT S.R.L.17384992
EURO ART IZOLAMENTI S.R.L.46183178
HOME RETAIL CONSTRUCT S.R.L.45335367
CATEN CONSTRUCT SRL18678058
MARBLOC HOMES S.R.L.45486262
TÂMPLĂRIA BUGA SRL38348054
FCI EDIL CO SRL34390471
ADRIAN & IANIS CONSTRUCT SRL31250180
VASS ROOF EXPERT S.R.L.42870659
ADALIMAR G.G. CONSTRUCŢII SRL34760060
GRENDEL DEMOCON BUBO S.R.L.45502201
CRISTALROM CONSTRUCT SRL37287862
TNN CONSULT & PROJECT S.R.L.44730708
METAL DIMITROVICI SNS SRL34002200
ROBERTO TOWN REZIDENT S.R.L.46177168
ROXYMIR S.R.L.15007368
ONICONSTRUCT SRL18408097
Firme pentru Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale - CAEN 4120 | SRLeads