[ §03 ] Director / CAEN 4711

Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

Companii cu cod CAEN 4711 din România.

DenumireCUI
GLOBUS D.I. IMPEX S.R.L.32749740
GEORGI & MAR SRL22463715
TEPSANU S.R.L.42683618
DOMIVAS SRL13583879
FLAMTECH S.R.L.7924270
ANA-MARIA FASHION SRL35439000
RIOTINAREY S.R.L.40195092
SUD EST TECHNOLOGY TIME S.R.L.42607742
PTK GAS S.R.L.32842368
STRATEGIC POINT SRL15638938
MONIMIXT S.R.L.20695476
STRURACON S.R.L.17326576
GILY IMPEX 95 S.R.L.7277298
BIA MINIMARKET JUNIOR S.R.L.38930159
REDALEX MARKET S.R.L.43118701
JANDANMAR SRL13274334
GHEBOAL S.R.L.40796440
AGENTINI IMPEX SRL9569450
DAN CLIS COM SRL6899985
GLADIATORII SRL1652533
UNIVERSAL GET-MAR S.R.L.39812712
SIMCONA NICO S.R.L.42166301
DYA CYO MARKET SRL38368990
CORYSON SRL24158645
ANCLAMAR COM SRL9679054
WEXXTOR ATV SRL23549874
WORKFLY-FIRST SRL37211988
IMA JUNIOR SRL5730340
ANIRMA TRADE SRL5899669
ANG VALY IULYGEORGI S.R.L.39851991