[ §03 ] Director / CAEN 4711

Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

Companii cu cod CAEN 4711 din România.

DenumireCUI
BREBENEL COMIMPEX SRL6210818
SABRIMAR 2007 S.R.L.39542813
ELMA SRL4000585
TEXASIRINEL S.R.L.43198905
PANIPROD SRL13793498
ZAHA CONSTRUCŢII SRL19119240
BINADISMAG ELITE SRL25162849
SHOP AMFITEATRU OLIMP S.R.L.49996922
ALBERT CRIS 88 S.R.L.35119706
BANCOŞ MARKET ULMENI S.R.L.42525650
MIR ALIMENT CONSTRUCT SRL36784936
NEMESIS SRL10075450
CATALEYA COMERŢ S.R.L.39480060
DUMBRAVA MINUNATA SRL20525285
LOREDINA SRL15890993
BLING GLAMOUR BY A&R SRL18345681
ANDARVIO SRL28281429
PROŞTEAN MIXT S.R.L.27987397
GABIMONI SRL19053340
SERGIU COM SRL10935806
LINABI SRL15291145
RUPEANCA SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM1138657
RĂZVANDRA MARKET IMPEX SRL36064420
ALSTIC SRL11618970
ANDRE CIRSTEA SRL13210870
ANNE"S INFINITY BEST S.R.L.48775389
ALY & MIHAI ECOMARKET S.R.L.46245734
CATALI STAR DIVERS SRL33700485
BEL FLORMIH SRL28002745
RONET MIXT S.R.L.42345730