[ §03 ] Director / CAEN 4711

Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

Companii cu cod CAEN 4711 din România.

DenumireCUI
COM.IORDACHEANU53781891
ANOMIS STAR S.R.L.- ENTITATE FARA PERSONALITATE JURIDICA53781913
ADRIANA DIMS SRL53781921
DORIMAR SRL- ENTITATE FARA PERSONALITATE JURIDICA53781930
SC MIRA PARTENER SRL SEDIU SECUNDAR CONSTANTA53781948
GRANADA DISTRIBUTIE SRL-PUNCT LUCRU53781964
IONELAVIK_VLADOIANU53782536
PAHONIX COM SRL53782773
AMYFLOR MARKET 2014 SRL-ENTITATE FĂRĂ PERSONALITATE JURIDICĂ53782927
ONE DRINK SRL SEDIU SECUNDAR MIHAIL KOGALNICEANU53783485
RAISA S.R.L. - PUNCT DE LUCRU53783612
IRIMIA S. ROBERTO DANIEL I.I53783906
ALEXANDRA MG SRL53784162
GREENHELP SRL SEDIU SECUNDAR CONSTANTA53784383
COGA-CON GDC SRL-SEDIU SECUNDAR53784642
EMPISAL SRL- UNITATE DE VINIFICAŢIE53784766
GAVIMAR SERVICES SRL SEDIU SECUNDAR53785249
SC IDEAL GRAND SRL - MAGAZIN53785320
FAMILY MARKET EDINA SRL53786759
G.I. NONA SERVICE SRL - PUNCT DE LUCRU53786830
S.C.D.C.H. SIRACOM 3 SRL53772010
NOVAEFCOR SRL-ENTITATE FĂRĂ PERSONALITATE JURIDICĂ53788075
STRUKTURAL DEPO SRL - SEDIU SECUNDAR53788105
LUSEN COMTRANS SRL - PUNCT DE LUCRU GIGHERA53772303
SC IULIAN SRL - PUNCT DE LUCRU GALBENI53788245
SC IULIAN SRL - PUNCT DE LUCRU GIOSENI EXPRESS53788342
FACT53788369
MAGAZIN MIXT53772524
TMB ANARITA SRL - PUNCT DE LUCRU TOMESTI NR 10153772559
SILVIANNA SMN SRL53772788