[ §03 ] Director / CAEN 4711

Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

Companii cu cod CAEN 4711 din România.

DenumireCUI
RAULSTEF CENTER S.R.L.44840824
MATEI MONDIAL SOCIETATE IN NUME COLECTIV2381190
MOBIL TELL SRL12410055
GAM-B SRL1064002
FLORY&COPIII S.R.L.43069269
LUMICRIS S.R.L.10042364
LANDILAN S.R.L.33747615
INFO MOBILE SRL15730852
COM-FAZI SRL5800330
ALIMEX GEOSTAR SRL31217159
MI-LUK GENERAL SRL24236131
ALPINA TOMIX SRL33249890
ELEN COMEX STAR SRL9671816
GIPO-PATI-BAR SRL431232
G.P.A. COMIMPEX SRL5883972
MARKET CRIS SRL19820540
NEYLINI S.R.L.48790168
SLEPOSTEL S.R.L.34214572
ASENTRA SRL18424890
MARIMAG MIXT S.R.L.41319946
JAGAGHI SRL10380756
SORAVCOR S.R.L.41924360
EVA COM SRL15678274
ANDYBEL COM SRL4429138
CIMETI COM SRL15801759
RODI COSTAS SRL7539976
IUSTINIAN IMPEX SRL5306222
ALEXMAT TOP FOOD S.R.L.43989837
AL.TIP.D.COM. SRL6979030
CLEAN-KER-M S.R.L.22532866