[ §03 ] Director / CAEN 4711

Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

Companii cu cod CAEN 4711 din România.

DenumireCUI
BUCEGI SRL3427546
CORPADEA-PAN S.R.L.14612670
MOHOS-IMPEX SRL7029365
CORNELIA MARKET SRL33721160
COSTI & CELLA SRL29315724
MARDYDY STAR S.R.L.42294718
XERYUS SRL11368378
ROXI STAR S.R.L.19118016
ENKIDU PROD SRL6306433
H EXIM SRL4148035
TIBIMAT SRL17464447
FRESH MARKET STORE SRL33437371
CREATY SIGMA BUSINESS SRL26089118
LUMARY PREST SRL29786241
M.C.V. GROUP SRL16879136
PEHAŞBELAND ALFA S.R.L.39976227
PASSION & HOPE S.R.L.40192428
DMV EXPRESS S.R.L.35423836
FINAFELI SRL16917434
ALLEDIL SRL22668605
ALGAB TEX SRL11308309
HAPPY MAGAZIN S.R.L.44568410
CEPLINSCOM SRL10158580
GIGICA SERV SRL14878940
SHOP FOR YOU S.R.L.40985814
PON-DOR SRL30369221
CRISCO IMPEX SRL22878640
ALEXDARY MARKET S.R.L.48808001
LILICRIS LUPU MIXT SRL32828932
ADA ATOMIC SCORPION S.R.L.43155890