[ §03 ] Director / CAEN 4711

Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

Companii cu cod CAEN 4711 din România.

DenumireCUI
ELITMAS GRIC S.R.L.29590953
STARSKY AD SRL18937519
HAN INTERNATIONAL S.R.L.43307972
PITAC MARKET SRL38153460
MIT COM SERV SRL6175192
UNIVERSAL POP MARKET S.R.L.14169116
SACHELARIE NEWMARKET S.R.L.46672581
LIR-AVE SRL17607490
VIT MARKET SRL35547591
SULIDE MULTISERVICE SRL29035511
SOLID TEAM SHOP S.R.L.42193721
KAGER CONSTRUCT SRL28587267
LOS AMIGOS NANIA SRL3337419
RIO BRANCO SRL35895910
ANELINA IMPEX S.R.L.3844225
MARANDY GRANDE SRL28405683
LUCAMAR TRADING SRL33083916
LA SCĂRIŢĂ MARKET SRL33755545
CASA CHILIA MARKET S.R.L.39064310
MAGAZINUL BALANTA SRL2564405
RACOMIDO PROD COM SRL6714807
NEL STAR SRL5139116
UNAL CO SRL1893809
LITTLE DRU MARKET S.R.L.39601642
TANDAREL SRL15904754
LA MATEI S.R.L.45129235
BAR DIANA SRL16027991
PANCU DUPLEX S.R.L.42884964
LANI PROD IMPEX SRL15770342
VALCOM SRL5134240