[ §03 ] Director / CAEN 9499

Activități ale altor organizații n.c.a.

Companii cu cod CAEN 9499 din România.

DenumireCUI
ASOCIATIA DE PROPRIETARI STOICA LUDESCU 6142074640
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI nr. 2642076306
ASOCIAŢIA PRODUCĂTORILOR DE FLORI MUNTENIA42078129
ASOCIAŢIA ”MIHNEA - SUFLET DE COPIL”42086997
ASOCIAŢIA SPERANŢELE ÎNOTULUI BUCOVINEAN42088653
ASOCIAŢIA THEOS HOPE42089462
ASOCIATIA DE PROPRIETARI SOS. CHITILEI NR. 158A42092743
ASOCIATIA DE PROPRIETARI ALEXFLOR42093820
ASOCIATIA "LEGIO CARPATICA" - "LEGIUNEA CARPATICA"42095626
ASOCIATIA PENTRU SPRIJINUL BOLNAVILOR SUFERINZI DE SCLEROZA MULTIPLA PUREA GHEORGHE42097511
ASOCIATIA VIITORUL SCOLII42097589
ASOCIATIA IUBIM AVIATIA42097600
ASOCIATIA HEROES42099644
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI42102626
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI42103079
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI42104236
ASOCIATIA CLUB SPORTIV SUPER BIKE TEAM42104775
ALTERNATIVA PENTRU DEMNITATE NATIONALA42105568
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI42106474
ASOCIAŢIA CLUBUL SPORTIV COLUMBOFIL MOLDOVA IAŞI42108220
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI TUDOR NICOLAE NR.3A42108459
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI LEŢCANI 142108475
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI "LABIRINT"42108483
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI CUIBUL VERDE42108513
ASOCIAŢIA "IDENTITATE CULTURALĂ BANAT" CARAŞ-SEVERIN42110599
ASOCIAŢIA STERILIZĂRI DE NOTA 10 LEI42110637
ASOCIAŢIA CLUBUL SPORTIV ŞOIMII 2019 FOLTEŞTI42110653
ASOCIATIA DE PROPRIETARI BLOC 150L42242301
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI42202846
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI42202862