[ §03 ] Director / CAEN 9499

Activități ale altor organizații n.c.a.

Companii cu cod CAEN 9499 din România.

DenumireCUI
ASOCIATIA URBAN 2.244897375
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI din TIMISOARA, STR CERMENA, NR 244897545
ASOCIATIA DE PROMOVARE SI SUSTINERE A PRODUSELOR TRADITIONALE44898532
ASOCIATIA DE DEZVOLTARE INTERCOMUNITARA INFIINTARE RETEA ALIMENTARE CU GAZE NATURALE M.L.A.P.H.T. DIN JUDETUL SATU MARE44898540
ASOCIATIA DE PROPRIETARI NR.8 RENASTERII44899120
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI VILA VERDE44901492
ASOCIAŢIA "PENTRU SĂNĂTATE, EDUCAŢIE ŞI VIITOR"44902510
ASOCIAŢIA PENTRU CONSILIERE ŞI EDUCAŢIE ÎN SĂNĂTATE44904030
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI PRIETENIEI 244904227
ASOCIATIA DE PROPRIETARI SALUBRITATII 42A44904235
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI din GIROC, STR CUCULUI, NR 2344904901
ASOCIATIA "ARTA, CULTURA SI NATURA"44906473
ASOCIATIA DE DEZVOLTARE INTERCOMUNITARA TERMO PRAHOVA44906490
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI DRUMUL VALEA FURCII NR. 105D, SECTOR 644907983
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI BULEVARDUL GHENCEA 15844908652
ASOCIAŢIA LUCA ŞI MATEI44910822
ASOCIATIA "VAGABONZI ACASA" TARGU OCNA44910849
ASOCIATIA OK DRAGASANI44910865
DAVID ALEX LUPTĂ CU AUTISMUL44911232
ASOCIAŢIA STANDPUNKT44911313
ASOCIAŢIA FOCUS ON POSITUM-CENTRUL DE DEZVOLTARE PERSONALĂ44914611
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI BLOC CORP C444915668
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI BORHANCIULUI 58A44916809
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI " STR. ŞESUL DE SUS 184J " FLOREŞTI44916833
ASOCIAŢIA "ÎMPREUNĂ PENTRU O DELTĂ CURATĂ"44922533
ASOCIATIA PARINTI-PROFESORI DE PE LANGA COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU SIMLEU SILVANIEI44923067
ASOCIATIA ACTIONEAZA PENTRU TINE44925637
ASOCIATIA CULTURALA SCULPTOR GHEORGHE D.ANGHEL44935118
ASOCIATIA IMBUNATATIM ORTOPEDIA DIN GIURGIU44935746
ASOCIATIA ACADEMEYA44937275