[ §03 ] Director / CAEN 9499

Activități ale altor organizații n.c.a.

Companii cu cod CAEN 9499 din România.

DenumireCUI
ASOCIATIA DE PROPRIETARI BLOC 14C46988518
ASOCIATIA MINISISI46990755
ASOCIATIA ERIK ANDREI46991190
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI din GIROC, STR. CUPIDON, NR. 2746992390
ASOCIAŢIA " INSTITUTUL ROMÂN PENTRU ACŢIUNE, INSTRUIRE ŞI CERCETARE ÎN DOMENIUL PĂCII - PATRIR " - CLUJ - NAPOCA - ENTITATE FĂRĂ PERSONALITATE JURIDICĂ46993085
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI NR. 47046993107
ASOCIAŢIA S.A.I. DOG SHELTER46994692
FUNDATIA PRIETENII MUZEULUI DE ISTORIE A ROMANIEI46994960
ASOCIAŢIA LUMINĂ ŞI CREDINŢĂ SF.PANTELIMON46995787
ASOCIATIA DE PROPRIETARI DOJA RESIDENCE46996898
ASOCIAŢIA GRUP DE ACŢIUNE LOCALĂ ARAD EST46999037
ASOCIATIA INOVAM PENTRU VIITOR46999100
UNIUNEA DEMOCRATILOR INTERNATIONALI46999126
PATOGEN PREVENŢIA46999495
ASOCIATIA PACIENT LA DOMICILIU GALATI46999681
CLUB SPORTIV DROBETA 202447001274
ASOCIATIA CLUSTER AEROSPATIAL OLTENIA47001711
IMPREUNA PENTRU CEZAR47001800
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI ŞESUL DE SUS NR. 202, FLOREŞTI47001827
ASOCIAŢIA PACIENŢILOR VOLUNTARI47002830
ASOCIAŢIA AIM WITH US47002920
ASOCIAŢIA FUNCŢIONARILOR PUBLICI DIN VRANCEA47003771
ASOCIAŢIA DELTA MULTICULTURALĂ MILA 2347003976
ASOCIAŢIA TRANSILVANĂ A ARTIŞTILOR PLASICI CONTEMPORANI47003992
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI din TIMISOARA, STR CONSTANTIN DIAMANDY, NR 30A47007730
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI din TIMISOARA, STR CONSTANTIN DIAMANDY, NR 32 B47007757
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI din TIMISOARA, STR BOGDANESTILOR, NR 4247009227
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI BL.H, SCARA 1 ŞI 247010094
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI BLOC C1.9, SC. B, C47010108
ASOCIAŢIA ATELIER SF 8547010124