[ §03 ] Director / Județ

Iaşi

85.114 companii înregistrate în județul Iaşi.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

4711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun3.2808622—Activități de asistență medicală specializată3.1904933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă2.9159499—Activități ale altor organizații n.c.a.2.9126210—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)1.7568623—Activități de asistență stomatologică1.7216910—Activități juridice1.6497112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea1.6159130—Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural1.4656622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări1.4644941—Transporturi rutiere de mărfuri1.4384100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.3394120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.1278559—Alte forme de învățământ n.c.a.1.0606920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal1.0458690—Alte activități referitoare la sănătatea umană1.0339621—Activități de coafură și frizerie8410111—Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase8274791—Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat8227311—Activități ale agențiilor de publicitate812
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
AUTO WKD S.R.L.44916477
NAV-CMC CONSTRUCT S.R.L.50261096
DAVIO REZIDENTIAL S.R.L.44968441
PETRESCU PROIECT CONSTRUCT S.R.L.23186264
ELLA AGROPLANT NATUR S.R.L.49081180
DEMO TOTAL SRL14417777
ROBONUS S.R.L.7527360
DESIDERIA VYS S.R.L.50001975
ABPRINT DESIGN S.R.L.40039824
LEVANTE-TEX SRL24484722
IOAN CRISTI REAL COM S.R.L.45811762
IRSOUND S.R.L.48134163
PREZZO & SAPORI GIUSTO S.R.L.47937474
FIVE STAR STAFF S.R.L.41372567
ADU STUDIO ART SRL36325011
AFUMESCU S.R.L.47543445
ACR TRUST CONSTRUCT S.R.L.50371668
LUNATIQUE S.R.L.38669186
BUSYMAN S.R.L.15493420
CAMIR TEAM CONSTRUCT S.R.L.44646640
LEVJOBS RECRUITMENT S.R.L.47104687
STUDIO ONE ELENA IONESCU S.R.L.51000358
PRESTCON SRL6788634
R&B TECHNICAL SUPPORT S.R.L.48965030
RENTIMAX S.R.L.50143058
DOMINIC 4 FIT S.R.L.42863511
ZIMTES S.R.L.5885469
MD GOOD TAX S.R.L.49652821
CAMPING ENPI SRL15916643
BECOMING YOU CONSULTING S.R.L.48328127