[ §03 ] Director / Județ

Olt

29.618 companii înregistrate în județul Olt.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

0113—Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor2.3234711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun1.7350111—Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase1.4064941—Transporturi rutiere de mărfuri8736622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări6944933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă5954100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale5514120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale5109499—Activități ale altor organizații n.c.a.4178622—Activități de asistență medicală specializată3424619—Intermedieri în comerțul cu produse diverse3265630—Baruri și alte activități de servire a băuturilor3254771—Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei3149531—Repararea și întreținerea autovehiculelor3137112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea3050312—Pescuitul în ape dulci3010149—Creșterea altor animale2836920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal2760150—Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)2664520—Întreținerea și repararea autovehiculelor255
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
ASOCIATIA DE PROPRIETARI NR.639117455
SINDICATUL LIBER AL SALAR.DIN CADRUL ORIENT EXPRES ZAVELCA9117471
ASOCIATIA INTREPRINZATORILOR PARTICULARI ROMANATI9117528
FUNDATIA CARITABILA VIITORUL LUMINOS9168700
FUNDATIA GINA DRAGANESTI9168831
FUNDATIA CARITATEA NR.19203173
PAROHIA VALEA UNGURENI9203181
PAROHIA VULPENI9203238
SIN.LIBER GENERAL MOTOR AUTORO AL S.C.MATEIAS S.R.L.9203548
SINDICATUL BARHINA COMEX9203661
PAROHIA MAGURA9242156
PAROHIA SF.DUMITRU MILCOV9242164
FUNDATIA SOLIDARITATEA9242369
FUNDATIA PRO-FLORENTA9242385
SINDICATUL LIBER RONY AL S.C.RONY S.R.L.9279490
FEDERALA AGRICULTORILOR ASOCIATI9324426
SINDICATUL LIBER LAVORO9324434
SINDICATUL LIBER AL S.C.ORIZONTURI S.A.9324442
ASCO - ASOC.SALARIATILOR SI CONDUCERII DIN S.C.OLTCOM S.A.9324450
ASOCIATIA DE TINERET IONITA ASAN9324680
ASOCIATIA PROGRAMUL ACTIUNII SALARIATILOR AGROMEC STOENESTI9367583
ASOCIATIA PROGRAMUL ACTIUNILOR SALARIATILOR AGROMEC OLARI SA9367591
SOCIETATE AGRICOLA PHOENIX POTELU9367877
SINDICATUL MAGIC ALPROD 969367893
SINDICATUL LIBER AL SALARIATILOR DIN CADRUL S.C.ANUTA MARIANDAIANA S.N.C.9367907
SINDICATUL ROYAL-COJOCARU9368139
ASOCIATIA DE PROPRIETARI NR.479414375
ASOCIATIA SPORTIVA POMPIERUL OLT9414383
FILIALA OLT A CASEI DE ASIGURARI A AVOCATILOR9414391
CLUBUL SPORTIV ROMVAG CARACAL9467655