[ §03 ] Director / Prahova

Orş. Sinaia

715 companii înregistrate în Orş. Sinaia, județul Prahova.

[§03.01]

Industrii

5520—Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată875510—Hoteluri și alte facilități de cazare similare564712—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare494711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun485590—Alte servicii de cazare479499—Activități ale altor organizații n.c.a.434933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă405611—Restaurante376622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări324789—Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse325610—Restaurante289700—Activități ale gospodăriilor private în calitate de angajator de personal casnic286629—Alte activități auxiliare de asigurări și fonduri de pensii278559—Alte forme de învățământ n.c.a.274932—Transporturi terestre de pasageri, ocazionale264120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale245630—Baruri și alte activități de servire a băuturilor236920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal214771—Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei206820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate20
[§03.02]

Companii

DenumireCUI
SINAIA SA1331967
INTERNATIONAL SA1330317
TRANSPORT URBAN SINAIA SRL21610575
PERLA BUCEGI SRL1330546
MANOS COMPANY SRL18451810
SOLPAN INVEST SRL30117259
HOTEL NEW MONTANA SRL28876885
EVANS 93 SRL5147933
VOILA MANAGEMENT SRL34780970
SINAIA FOREVER SRL27249969
IRISH RESORT SRL30890997
BROS CONSTRUCT SRL1333305
VIC ELEVATORS S.R.L.35225553
PRIVABENZ 93 S.R.L.5967062
CACTUS ENTERPRISES S.R.L.45734660
SCHI MONT SRL5522447
VILAMONT SRL13911712
TEOSIN SRL4089621
ALCA-TOUR SRL4937551
PALACE MOUNTAIN PREST SRL30533617
SITAN GRUP SRL16633114
RINOS S.R.L.1332105
CARMEN IMPEX TM SRL5420048
MIREALTIS SRL15360571
VICARIS SRL1332920
MONDO TUDOR INTERMED SRL11858485
MOUNTAIN PROJECT S.R.L.24334253
MONOR PROD SRL6539455
ADI & NUTZA INTERTRADE SRL34274930
SIMACRIS SRL4986031

Caută cu filtre avansate: firme din Orş. Sinaia →

Firme din Orş. Sinaia, Prahova - 715 companii | SRLeads