[ §03 ] Director / Sălaj

Orş. Jibou

434 companii înregistrate în Orş. Jibou, județul Sălaj.

[§03.01]

Industrii

6622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări424941—Transporturi rutiere de mărfuri404711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun389499—Activități ale altor organizații n.c.a.334120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale288621—Activități de asistență medicală generală289602—Coafură și alte activități de înfrumusețare227112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea209622—Activități de tratament și înfrumusețare204520—Întreținerea și repararea autovehiculelor189531—Repararea și întreținerea autovehiculelor184719—Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare171071—Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie159621—Activități de coafură și frizerie154399—Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.154712—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare148623—Activități de asistență stomatologică145630—Baruri și alte activități de servire a băuturilor134100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale124334—Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri12
[§03.02]

Companii

DenumireCUI
VIP SMILE S.R.L.46636651
ALIN-COSMIN CHENDE AGENT DE ASIGURARE S.R.L.27303855
ALEXANDRU PINTEA EVALUATOR S.R.L.38000547
SORIN CRIS SAP S.R.L.41154015
FRESH & CHEAP S.R.L.47265438
OMNIBUS HANDEL SRL28286809
SAMESCOM MARKET S.R.L.26208995
SOCIETATEA NATIONALA DE TRANSPORT FEROVIAR MARFA BUCURESTI PUNCT DE LUCRU STATIA CF MARFA JIBOU14475816
SC FILIALA DE INTRETINERE SI SERVICII ENERGETICE ELECTRICA SERV SA PUNCT DE LUCRU JIBOU14992952
ASOCIATIA SALARIATI CONDUCERE PROPRIETARI DE TEREN SC AGROMEC SA14423108
AI PASCUT VASILE686678
AF TOTH IRINA686783
BISERICA CULTULUI PENTICOSTAL BISERICA LUI DUMNEZEU APOSTOLICA NR 2 ROMI14374900
RUS NICOLAE2714120
AF DORY MURESAN DORIN MARCEL13922665
AF LUNGU VIOREL3503813
ADIMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE UNITATEA TERITORIALA 95 JIBOU3503805
SC REMAT SA ZALAU CENTRUL DE COLECTARE JIBOU13948797
ASOC. FAM IZVORUL VESCAN VASILE2714421
SC ASIGURAREA ROMANEASCA SA SUCURSALA ASIROM SA PUNCT DE LUCRU JIBOU13948819
EXPLOATARE TERITORIALĂ CLUJ-SNTGN TRANSGAZ MEDIAŞ PUNCT DE LUCRU STABIL S.R.M. JIBOU13977849
AI BODA FRANCISC2714383
AF SIMON ANDREI2714138
SC DRUMURI SI PODURI SALAJ SA ZALAU PUNCT DE LUCRU JIBOU ATELIER DE PRODUCTIE SOMES13977920
DISTRIBUŢIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. - SEDIU SECUNDAR14009760
AF MAGHIAR STEFAN687118
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. BUCURESTI SUCURSALA DIRECŢIA REGIONALĂ DE POŞTA NORD-VEST PUNCT DE LUCRU JIBOU14126093
AF DANY14237008
MAJOR ERNESTIN687207
ASOCIAŢIA CRESCĂTORILOR DE BOVINE, OVINE, CAPRINE ŞI PORCINE JIBOU14374897

Caută cu filtre avansate: firme din Orş. Jibou →