[ §03 ] Director / Județ

Satu Mare

32.330 companii înregistrate în județul Satu Mare.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

0111—Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase9774711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun9034120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale8324941—Transporturi rutiere de mărfuri8086622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări7444100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale7159499—Activități ale altor organizații n.c.a.6557032—Administrarea imobilelor pe bază de tarife sau contract5929491—Activități ale organizațiilor religioase5248622—Activități de asistență medicală specializată4664933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă4627112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea4560150—Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)4459602—Coafură și alte activități de înfrumusețare4439621—Activități de coafură și frizerie4090113—Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor4014932—Transporturi terestre de pasageri, ocazionale3786920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal3789622—Activități de tratament și înfrumusețare3605630—Baruri și alte activități de servire a băuturilor338
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
JURJ PATRICIA-ELENA - CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE50412032
SWEET VIKI S.R.L.50414610
NELU BALINT 58 S.R.L.50420396
HUSERAŞ LOREDANA-OANA - MEDIC SPECIALIST - CARDIOLOG50424029
DR.BOZÎNTAN AURORA-CARMEN ONCOLOGIE MEDICALA50427157
ASOCIATIA GABRIEL KRISZTIAN50430390
LUCMAN ABEL S.R.L.50432773
ARMAŞ BOGDAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ50436112
ASOCIATIA GRUPUL DE ACTIUNE LOCALA LIDER OAS50440520
BOTOS ALINA-MIHAELA ASISTENT MEDICAL GENERALIST50445315
TTR SOCIETY S.R.L.50451953
SXC KAR SPEED S.R.L.50452142
ASOCIATIA CONCORDIA 31850458129
DALOS STEFANIA - IULIA INTERMEDIAR IN ASIGURARI50476010
TAMAS NORBERT AGENT DE ASIGURARI50484640
DUMITRE NICULINA-GABRIELA - ASISTENT IN BROKERAJ50487787
BISERICA PENTICOSTALA EMANUEL50487981
PASZTI MIHAI PERSOANA FIZICA AUTORIZATA50489389
POP V CLAUDIU VASILE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ50492767
BOJTOR ATTILA TERAPEUT S.R.L.50503947
STOIAN ADELIN-DAN INTERMEDIAR IN ASIGURARI50511125
BELBE ALIN COSMIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ50515054
BODEA-SĂVIANU CARINA-ALEXANDRA50516513
BERCIU EMILIA-MIHAELA - CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE50519552
ASOCIATIA VASILE LUCACIU SATU MARE50522086
CSRFCODFLO S.R.L.50539142
BORCA ROMINA-IRINA CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE50544440
DR. FODOR OFTALMOLOGIE50583229
NISTE CRISTINA INTERMEDIAR IN ASIGURARI50585025
THE MAIN POWERHOUSE S.R.L.50601163