[ §03 ] Director / Județ

Satu Mare

30.264 companii înregistrate în județul Satu Mare.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

0111—Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase9454711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun8234941—Transporturi rutiere de mărfuri7486622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări7414100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale7164120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale7099499—Activități ale altor organizații n.c.a.6517032—Administrarea imobilelor pe bază de tarife sau contract5929491—Activități ale organizațiilor religioase5234933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă4708622—Activități de asistență medicală specializată4647112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea4380150—Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)4299621—Activități de coafură și frizerie4020113—Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor3816920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal3769622—Activități de tratament și înfrumusețare3496910—Activități juridice3114932—Transporturi terestre de pasageri, ocazionale3095630—Baruri și alte activități de servire a băuturilor301
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
ASOCIATIA DE PROPRIETARI PROIECTANTULUI S413394608
PAROHIA ORTODOXA ROMANA SF. ARHANGHELI MIHAIL SI GAVRIL13395859
PAROHIA ORTODOXĂ ROMÂNĂ COROD13395867
FUNDATIA SCOALA ROMANA DE AFACERI A CAMERELOR DE COMERT - FIL.13403609
ASOCIATIA DE PROPRIETARI FAGARASULUI F1713403617
ASOCIATIA DE PROPRIETARI CAREIULUI C3713403625
ASOCIATIA DE PROPRIETARI CAREIULUI C4113403633
ASOCIATIA DE PROPRIETARI CAREIULUI C3913403641
ASOCIATIA DE PROPRIETARI CAREIULUI C4513403668
ASOCIATIA DE PROPRIETARI CAREIULUI C4313403676
SINDICATUL LIBER PECO SATU MARE13407422
ASOCIATIA DE PROPRIETARI INDEPENDENTEI NR.22 BL.UH.2213437539
ASOCIATIA DE PROPRIETARI NECTARULUI UN-713437547
FUNDATIA CULTURAL UMANITARA "HENRI COANDA"13437580
SINDICATUL ROMTELECOM SATU MARE13437628
SINDICATUL LIBER PRISMA SATU MARE13437636
PRODAN IOAN MARIN - CABINET MEDICAL GRUPAT TRODENT13437687
SINDICATUL LIBER CELIMA13444188
ASOCIATIA DE PROPRIETARI SOMESULUI US1 US3 NECTARULUI UN213449614
ASOCIATIA DE PROPRIETARI FAGARASULUI F2213449622
PAROHIA ORTODOXĂ ROMÂNĂ PIR13451622
PROTOPOPIATUL ROMAN UNIT CU ROMA, GRECO-CATOLIC CAREI13451630
ASOCIATIA DE PROPRIETARI CLABUCET 713458736
SINDICATUL LIBER BENTOFLUX SATU MARE13462443
ASOCIATIA DRUMUL MILENIULUI13496438
ASOCIATIA SOMES ACIUA - COM .POMI13496470
ASOCIATIA MILENIUM MARTINESTI13499272
ASOCIATIA DE PROPRIETARI OZANA NR.4 BL.14 SC.A13501330
ASOCIATIA DE PROPRIETARI ION VIDU UA.6.UA.8 NECTARULUI UN.413501380
SINDICATUL LIBER AL REVIZIEI DE VAGOANE SATU MARE - SUD13505013