[ §03 ] Director / Suceava

Orş. Siret

234 companii înregistrate în Orş. Siret, județul Suceava.

[§03.01]

Industrii

4941—Transporturi rutiere de mărfuri274711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun276622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări249499—Activități ale altor organizații n.c.a.238623—Activități de asistență stomatologică135630—Baruri și alte activități de servire a băuturilor125611—Restaurante106820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate98622—Activități de asistență medicală specializată98512—Activități de asistență medicală ambulatorie99305—Alte activități de servicii personale n.c.a.99531—Repararea și întreținerea autovehiculelor84933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă80150—Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)77022—Activități de consultanță pentru afaceri și management74520—Întreținerea și repararea autovehiculelor74782—Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule74712—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare69329—Alte activități recreative și distractive n.c.a.69621—Activități de coafură și frizerie6
[§03.02]

Companii

DenumireCUI
SIRET SERD53374618
SIRET HOFFMAN53374642
DELGAZ GRID S.A. PUNCT DE LUCRU SIRET53374758
KILLER SRL - MAGAZIN PRODUSE ALIMENTARE 09 SIRET53429365
COMPANIA NATIONALA "LOTERIA ROMANA"-S.A. PCT DE LUCRU - JUD. SUCEAVA, ORS. SIRET, STR. LAŢCU VODĂ, NR.1, SP.COMERCIAL A, AP. PARTER53429390
ASOCIAŢIA CASA DE AJUTOR RECIPROC ÎNVĂŢĂMÂNT FĂLTICENI I.F.N. - SUCURSALA SIRET53486360
SUPERBET RETAIL S.A.- PUNCT DE LUCRU SIRET 0153700404
CEC BANK AGENTIA SIRET53703257
SC LUAR COM PC LUCRU SIRET53776860
BCR SA AGENTIA SIRET53777629
ZAROJANU I. RAISA -MEDIC STOMATOLOG53786694
BRODIS SRL53794590
GIUROPAN SRL53800250
CONCEPT BOGDAN FOOD53802234
CASA DE SCHIMB VALUTAR KROGER SRL PUNCT DE SCHIMB VALUTAR SIRET53920469
CÂRDEI ILIE COSTICĂ PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ54122376
MITRIC A. MARIA MEDIC STOMATOLOG54253037
MITRIC PETRU-MEDIC SPECIALIST ANESTEZIE SI TERAPIE INTENSIVA54274340
STUDIOMUSEMS SRL54458555
BANCA COOPERATISTA CAPITAL SUCEAVA - SEDIU SECUNDAR54574886
TASTYCRIS S.R.L.54729000
ŞTIUBEIANU BEATRICE-ADELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ54810693
BALCAN MAN S.R.L.54823430
PÎNZARIU CLAUDIU-SEBASTIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ54830119
GEOMATT SURVEY S.R.L.54928401
EAST EUROPEAN BORDER SUCEAVA-SIRET S.R.L.54988080
OPINCĂ P. LENUŢA-PETRONELA - INTERMEDIAR IN ASIGURARI54988365
RODALEX SRL - SEDIU SECUNDAR55056785
BIOTEST SRL - SEDIU SECUNDAR55063588
DINIVIO SRL - SEDIU SECUNDAR55064141

Caută cu filtre avansate: firme din Orş. Siret →