[ §03 ] Director / Județ

Tulcea

20.373 companii înregistrate în județul Tulcea.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

0312—Pescuitul în ape dulci1.4800111—Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase1.2314711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun7710113—Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor7524933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă5056622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări4084941—Transporturi rutiere de mărfuri3875520—Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată3830149—Creșterea altor animale3460145—Creșterea ovinelor și caprinelor2649499—Activități ale altor organizații n.c.a.2605030—Transportul de pasageri pe căi navigabile interioare2576910—Activități juridice2184100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale2137112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea2096920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal1944712—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare1889621—Activități de coafură și frizerie1745611—Restaurante1605630—Baruri și alte activități de servire a băuturilor159
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
WELDING EUROPE ENGENEERING S.R.L.44660122
AGROCOM MIRON SRL11305639
MIXTURA SRL6001579
VALMAR AUTOTRANS SRL21659919
APIC TOLL SRL16131347
TEODEMA SERV COM SRL9050088
ARCOSIM NAVI GRUP SRL28960365
JACANA INVEST SRL26408519
CONSTANT PROD SRL9152380
EUGELUC BUSINESS S.R.L.44768737
TOTAL AGRO SRL17807863
EXPO-MOB SRL10859288
ASM CEREALE COOPERATIVĂ AGRICOLĂ48431105
EUROTON SOLUTION SRL33062840
ART SUPPLY SRL24235578
ARCOSIM SRL15303134
CIN-CIN TULCEA SRL37936080
CLAUS START SRL25203876
SERMAIA GOLD I.F.N. SRL29115564
SIRIUS SHIP S.R.L.48043278
ROBIMARC-COM SRL10314140
NAVODUL NOROCOS SRL29535940
SAM ELAN PASTROI SRL37257802
GABIONA-COM SRL9948276
SERV. MED. DR. ANDREI LILIANA SRL14341563
NECMAR SRL2375082
UBY MOTORS DISTRIBUTION SRL31556694
GREEN VOLT SISTEM SRL28225682
CA ODINIOARĂ SRL33965288
PERLA DELTEI SRL30799709