[ §03 ] Director / Județ

Tulcea

20.373 companii înregistrate în județul Tulcea.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

0312—Pescuitul în ape dulci1.4800111—Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase1.2314711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun7710113—Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor7524933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă5056622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări4084941—Transporturi rutiere de mărfuri3875520—Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată3830149—Creșterea altor animale3460145—Creșterea ovinelor și caprinelor2649499—Activități ale altor organizații n.c.a.2605030—Transportul de pasageri pe căi navigabile interioare2576910—Activități juridice2184100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale2137112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea2096920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal1944712—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare1889621—Activități de coafură și frizerie1745611—Restaurante1605630—Baruri și alte activități de servire a băuturilor159
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
ANTREPRIZA DE CONSTRUCTII SI MONTAJE ENERGETICE S.R.L.5270900
YMPROVED MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L.42813912
ARGENTINA SRL6631825
PICCOLO ANGELO SRL21985575
STAR ECO SALUBRIS SRL34390382
MARDECO NAV SRL33056490
TRANSPORT PUBLIC SA10644513
DENIZ & EMRE STAR SRL34251678
ELCOS GRUP SRL24692944
P.G.H. CONSTRUCT-COM SRL13654562
CONVENABIL SRL7898600
TULCEA GAZ SA15480128
PROMOTION GRUP SRL17289591
M.D.A. SRL5271221
CABRERA INTERCOM SRL38396248
SANDBLASTING TL SRL17315895
AVEMICS UNU SRL38260911
CONSTRUCŢII IORGA AUREL SRL23478340
COMCEREAL SA8392201
INTER DISTRIBUŢIE SRL15007465
AGROBELA STEJARU COOPERATIVĂ AGRICOLĂ47348096
AUTO TRANSMIT SRL24499430
FRAHER SRL9442626
CONDOR SRL2365852
REMAT COPPER STEEL SRL26371118
TRIDENT SRL2360561
DINAMIC CONSTRUCT SRL7898651
UNIDENT PREMIUM S.R.L.18807659
ANAFARM MEDICAL SRL32685050
DIAMOND SPEDITION S.R.L.33202502