[ §03 ] Director / Teleorman

Sat Sârbeni Com. Sârbeni

33 companii înregistrate în Sat Sârbeni Com. Sârbeni, județul Teleorman.

[§03.01]

Industrii

4711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun70113—Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor60111—Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase64941—Transporturi rutiere de mărfuri34322—Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat26202—Activități de consultanță în tehnologia informației11091—Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă14332—Lucrări de tâmplărie și dulgherie14618—Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.19329—Alte activități recreative și distractive n.c.a.11101—Distilarea, rafinarea și mixarea băuturilor alcoolice13512—Producția de energie electrică din resurse regenerabile15310—Activități poștale desfășurate sub obligativitatea serviciului universal15611—Restaurante1
[§03.02]

Companii

DenumireCUI
BICOM SRL1399059
CVM DATA SOLUTIONS S.R.L.45546690
AVI COSTACHE TRANS S.R.L.44947473
INTER VIO MERTRANS S.R.L.46626690
FLORY PATRY TRANS S.R.L.43517559
EMG SOLUTION INSTAL S.R.L.50376231
GÎRJOABĂ CONSTANTIN ROBERT ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ44773482
ULY SPEED LOGISTICS S.R.L.55751072
DUMITRU M. GABRIEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ34525943
GKLIATIS SOLAR ENERGY S.R.L.45016473
ZAMFIR . I. MIHAI ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ40955554
NECULAE I. MARINEL ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ40764279
MEHEDINŢU NICULAE ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ26281570
FLOREA M. VIOLETA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ38012550
GKLIATIS CONSTRUCTIONS & EQUIPMENTS S.R.L - PUNCT DE LUCRU SÎRBENI29599480
RESMOVICI CRISTINA FLORENTINA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ50851763
KAMINI SERV-TELEORMAN53835932
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. - SEDIU SECUNDAR DESEMNAT55232105
REYCOM S.R.L. - SEDIU SECUNDAR DESEMNAT55273792
VOICU M.E. RĂDINĂ ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ43132021
NEAGU S. MARIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ40723023
VECINU DUMITRU ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ30417205
NECULA R. AUREL ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ43799689
SPÎNU CONSTANTINA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ34724270
DUMITRU STELIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ38202988
KIAS FARM S.R.L.47987421
RADU ELENA SERV PERSOANA FIZICA AUTORIZATA26426973
VOICU ION NICOLETA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ40765185
POPA M. DĂNUŢ PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ29785068
VOICU R.A. ELENA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ43138121

Caută cu filtre avansate: firme din Sat Sârbeni Com. Sârbeni →

Firme din Sat Sârbeni Com. Sârbeni, Teleorman - 33 companii | SRLeads