[ §03 ] Director / Vâlcea

Orş. Brezoi

161 companii înregistrate în Orş. Brezoi, județul Vâlcea.

[§03.01]

Industrii

4711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun204941—Transporturi rutiere de mărfuri144932—Transporturi terestre de pasageri, ocazionale139499—Activități ale altor organizații n.c.a.125630—Baruri și alte activități de servire a băuturilor125520—Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată94933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă85610—Restaurante84120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale76622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări78291—Activități ale agențiilor de colectare și ale birourilor (oficiilor) de raportare a creditului68622—Activități de asistență medicală specializată60210—Silvicultură și alte activități forestiere69621—Activități de coafură și frizerie56920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal50220—Exploatarea forestieră51611—Tăierea și rindeluirea lemnului54712—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare59602—Coafură și alte activități de înfrumusețare44619—Intermedieri în comerțul cu produse diverse4
[§03.02]

Companii

DenumireCUI
ANNABELLA SRL - SEDIU SECUNDAR DESEMNAT35318768
SPORIŞ C. CONSTANTIN ASISTENT IN BROKERAJ35547168
GRUPA SUPRAVEGHERE SI INTERVENTIE BREZOI35723035
ASOCIATIA GRUPUL LOCAL DE PESCUIT TARA LOVISTEI36578995
LAZĂR T. OANA-MIHAELA - ASISTENT IN BROKERAJ38127916
SC RIOVIL SRL - PUNCT DE LUCRU39533955
ZGAVA LOGISTIK SRL40388972
SC DIANA COM SRL - PUNCT DE LUCRU40861557
MIHALCEA ADRIAN-ALEXANDRU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ41280757
ASOCIAŢIA CREŞTINĂ MISIUNEA ANDREI 201441495977
CÂRSTEA MARIA-ADINA - AGENT DE ASIGURĂRI42947655
ASOCIAŢIA BREZOI 202043115993
REWE (ROMANIA) SRL - PUNCT LUCRU BREZOI43205310
SERVICIUL COMUNITAR DE TRANSPORT PUBLIC LOCAL BREZOI43829437
STOICA MIHAI-CRISTIAN - EXPERT TEHNIC JUDICIAR, BIROU CADASTRU , GEODEZIE ŞI CARTOGRAFIE43830423
ASOCIAŢIA DE DEZVOLTARE INTERCOMUNITARĂ " LOTRU -ŢARA LOVIŞTEI "45251800
DINCULESCU D. RICHARD-CRISTIAN ASISTENT ÎN BROKERAJ45421328
BISERICA PENTICOSTALĂ ,, CASA SPERANŢEI "45503339
ASOCIAŢIA YARY45535594
ŞERBAN ELENA-RAMONA - AGENT DE ASIGURARE45867585
BRĂNESCU MARCELA AGENT DE ASIGURARE46007627
PEPCO RETAIL SRL - PUNCT DE LUCRU46088125
ASOCIAŢIA TERRRA BREZOI46483302
CU DRAG SI SPORT S.R.L.46524046
AL-SEMENDARI HAIDAR MEDIC OFTALMOLOG47145962
DUMITRAŞCU GEORGE-ADRIAN - ASISTENT ÎN BROKERAJ48572015
LAZĂR FILOFTEA - AGENT DE ASIGURARE49183059
MITROPOLIT NIFON CRIVEANU49260534
DR. LĂCĂTUŞU ANDREEA -MEDIC SPECIALIST HEMATOLOGIE51563513
ASOCIATIA "SALVATORII MONTANI BREZOIENI"51726211

Caută cu filtre avansate: firme din Orş. Brezoi →