[ §02.01 ] PROFIL

AF BABA ADINA LAVINIA

Activă
CUI7102440CAEN—

AF BABA ADINA LAVINIA este o firmă activă din județul SĂLAJ. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 1995 (31 de ani de activitate).

AF BABA ADINA LAVINIA nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.12]

Întrebări frecvente

Este AF BABA ADINA LAVINIA o firmă activă?

Da. AF BABA ADINA LAVINIA figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei AF BABA ADINA LAVINIA?

AF BABA ADINA LAVINIA are codul unic de înregistrare (CUI) 7102440 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este AF BABA ADINA LAVINIA plătitoare de TVA?

Nu. AF BABA ADINA LAVINIA nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există AF BABA ADINA LAVINIA?

AF BABA ADINA LAVINIA este înregistrată din 1995, adică 31 de ani de activitate, cu sediul în Mun. Zalău, SĂLAJ.

Unde are sediul AF BABA ADINA LAVINIA?

Sediul social al AF BABA ADINA LAVINIA este în Mun. Zalău, SĂLAJ, la adresa JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, BLD. MIHAI VITEAZUL, BL.IJGC, AP.9.