[ §02.01 ] PROFIL

AF.ELENA ASOC.FAM.

Activă
CUI12738118CAEN—

AF.ELENA ASOC.FAM. este o firmă activă din județul ARAD. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2000 (26 de ani de activitate).

AF.ELENA ASOC.FAM. nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.12]

Întrebări frecvente

Este AF.ELENA ASOC.FAM. o firmă activă?

Da. AF.ELENA ASOC.FAM. figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei AF.ELENA ASOC.FAM.?

AF.ELENA ASOC.FAM. are codul unic de înregistrare (CUI) 12738118 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este AF.ELENA ASOC.FAM. plătitoare de TVA?

Nu. AF.ELENA ASOC.FAM. nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există AF.ELENA ASOC.FAM.?

AF.ELENA ASOC.FAM. este înregistrată din 2000, adică 26 de ani de activitate, cu sediul în Orş. Curtici, ARAD.

Unde are sediul AF.ELENA ASOC.FAM.?

Sediul social al AF.ELENA ASOC.FAM. este în Orş. Curtici, ARAD, la adresa JUD. ARAD, ORŞ. CURTICI, STR. 1 DECEMBRIE 1918, NR.31.