[ §02.01 ] PROFIL

A.F.SENAH ASOC.FAM.

Activă
CUI12849930CAEN—

A.F.SENAH ASOC.FAM. este o firmă activă din județul ARAD. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2000 (26 de ani de activitate).

A.F.SENAH ASOC.FAM. nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.12]

Întrebări frecvente

Este A.F.SENAH ASOC.FAM. o firmă activă?

Da. A.F.SENAH ASOC.FAM. figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei A.F.SENAH ASOC.FAM.?

A.F.SENAH ASOC.FAM. are codul unic de înregistrare (CUI) 12849930 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este A.F.SENAH ASOC.FAM. plătitoare de TVA?

Nu. A.F.SENAH ASOC.FAM. nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există A.F.SENAH ASOC.FAM.?

A.F.SENAH ASOC.FAM. este înregistrată din 2000, adică 26 de ani de activitate, cu sediul în Sat Horia Com. Vladimirescu, ARAD.

Unde are sediul A.F.SENAH ASOC.FAM.?

Sediul social al A.F.SENAH ASOC.FAM. este în Sat Horia Com. Vladimirescu, ARAD, la adresa JUD. ARAD, SAT HORIA COM. VLADIMIRESCU, NR.134.